infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Strona główna
Peryferia i eksploatacjaGłośniki/mikrofony/słuchawkiSłuchawki Havit Gamenote H2232D RGB
Słuchawki Havit Gamenote H2232D RGB
Kod produktu: H2232D
HAVIT
Czułość
109 dB
Długość kabla
2,2 m
Impedancja
21 Ω
Kolor
Czarny
Łączność
Przewodowa
Mikrofon
Tak, 4.0 x 1.5 mm
Opis
Słuchawki Havit Gamenote H2232D RGB
Stworzone dla graczy

Funkcjonalne i praktyczne
Słuchawki Havit H2232D są stworzone dla wymagających graczy. Regulowany pałąk umożliwi na dostosowanie i ustawienie mikrofonu według własnych potrzeb. Dzięki temu, że został wykonany z wytrzymałego materiału nie musisz obawiać się, że uszkodzisz go podczas regulacji. Słuchawki posiadają podświetlenie z iluminacją RGB prezentują się wyjątkowo i stylowo

Komfortowe i wygodne
Słuchawki posiadają piankę z pamięcią kształtu, co sprawia, że zapewniają wyjątkowy komfort użytkowania, idealnie dopasowując się do kształtu ucha. Całość pianki pokryto delikatną, proteinową skórą, która jest niezwykle miła dla skóry.
Słuchawki posiadają piankę z pamięcią kształtu, co sprawia, że zapewniają wyjątkowy komfort użytkowania, idealnie dopasowując się do kształtu ucha. Całość pianki pokryto delikatną, proteinową skórą, która jest niezwykle miła dla skóry.

Potężne brzmienie
Dwa 50mm głośniki wbudowane w H2232D dzięki podwójnej membranie znakomicie podbijają dźwięk. Już przy głośności na najniższym poziomie, dostarczają wspaniałych wrażeń akustycznych.
Dwa 50mm głośniki wbudowane w H2232D dzięki podwójnej membranie znakomicie podbijają dźwięk. Już przy głośności na najniższym poziomie, dostarczają wspaniałych wrażeń akustycznych.

Specyfikacja techniczna
| Czułość: | 109 dB |
| Długość kabla: | 2,2 m |
| Impedancja: | 21 Ω |
| Kolor: | Czarny |
| Łączność: | Przewodowa |
| Mikrofon: | Tak, 4.0 x 1.5 mm |
| Pasmo przenoszenia: | 20 - 20000 Hz |
| Pasmo przenoszenia mikrofonu: | 30 - 16000 Hz |
| Średnica przetwornika: | 50 mm |
| Złącza: |
USB jack 3.5mm |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja prodcuenta) |
| Dodatkowe informacje: |
Podświetlenie RGB Giętki mikrofon Kontroler głośności w lewym głośniku |
Producent/Importer:
| Nazwa: | INNPRO Robert Błędowski sp. z o. o. |
| Adres: | Rudzka 65C 44-200 Rybnik Polska |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
16,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
18,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RX9060XT 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Taniej o 160,00 zł
6159,00 zł
5999,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7500F RX9060XT 16GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 200,00 zł
5099,00 zł
4899,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.4
Taniej o 150,00 zł
549,00 zł
399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.0
Taniej o 150,00 zł
449,00 zł
299,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa FreeWAY CX5.0 + MapFactor mapy Europy
Taniej o 70,00 zł
319,00 zł
249,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM FreeWAY CX7.0 NAWIGACJA SAMOCHODOWA + MapFactor mapy Europy
Taniej o 90,00 zł
369,00 zł
279,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa MODECOM+ MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 7.3...
Taniej o 50,00 zł
449,00 zł
399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa GPS + MapFactor mapy Europy MODECOM FreeWAY...
Taniej o 102,00 zł
449,00 zł
347,00 zł
Promocja
Wentylator Biurkowy Bezprzewodowy SAVIO AD-01 USB 4 Tryby...
Taniej o 24,00 zł
79,00 zł
55,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor MSI 32" MPG 321URX QD-OLED | 3840x2160 (UHD 4K)| 240Hz |...
Taniej o 300,00 zł
3799,00 zł
3499,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Niszczarka dokumentów i kart kredytowych WHITE SHREDDER Media-Tech...
104,90 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Obudowa komputerowa MODECOM Volcano Panorama Midi czarna
Taniej o 50,00 zł
299,00 zł
249,00 zł