infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Strona główna
Telefony i akcesoriaAkcesoriaSłuchawki przewodoweSłuchawki gamingowe Sades Spower niebiesko-czerwone
Słuchawki gamingowe Sades Spower niebiesko-czerwone
Kod produktu: SA-725
Sades
Konstrukcja
Nauszna
Złącza
3,5 mm minijack
Impedancja
32 Ohm
Pasmo przenoszenia
20-20000 Hz
Mikrofon
tak
Czułość
112 dB
Opis
Słuchawki gamingowe Sades Spower Niebiesko-Czerwone
Perfekcyjny dźwięk

Sprawdzone rozwiązania
Słuchawki Sades Spower zostały wyposażone w membrany 40 mm, które realistycznie odwzorowują dźwięk bez zniekształceń oraz zapewniają głębokie basy. Jednocześnie taka wielkość przetworników nie powoduje masywności słuchawek, dzięki czemu nadal pozostają lekkie i wygodne. Mikrofon na pałąku to najpopularniejsza forma wśród słuchawek dla graczy, taka konstrukcja zapewnia wygodę użytkowania oraz możliwość dopasowania położenia mikrofonu, dlatego każda informacja dotrze do Twoich sojuszników bez szumów i zakłóceń.

Wygoda
Wyjątkowo miękkie i przyjemne w dotyku nauszniki sprawią że słuchawki idealnie leżą i nie uciskają małżowiny usznej. Słuchawki wyposażono w funkcję regulacji głośności, dzięki czemu dostosujesz głośność do swoich potrzeb. Natomiast uniwersalne złącze 3,5mm minijack umożliwia podpięcie słuchawek do szerokiej gamy produktów.

Specyfikacja techniczna
| Konstrukcja: | Nauszna |
| Złącza: | 3,5 mm minijack |
| Impedancja: | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia: | 20-20000 Hz |
| Mikrofon: | tak |
| Czułość: | 112 dB |
| Kontrola dźwięku: | tak |
| Komunikacja bezprzewodowa: | nie |
| Kolor: | niebiesko-czerwony |
| Waga: | 240 g |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
16,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
18,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Promocja
Lampa biurkowa LED z ładowarką indukcyjną Media-Tech LEDITOU MT222
Taniej o 25,00 zł
104,90 zł
79,90 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Mikrofon gamingowy z podświetleniem na trójnogu SAVIO SONAR PRO 01
Taniej o 20,09 zł
129,99 zł
109,90 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Oryginalny wkład tusz HP 304 zestaw czarny + trójkolorowy CMYK 3JB05AE
119,00 zł