infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Strona główna
Peryferia i eksploatacjaGłośniki/mikrofony/słuchawkiSłuchawki douszne bezprzewodowe Lenovo HE05 Czerwone Bluetooth 5.0
Słuchawki douszne bezprzewodowe Lenovo HE05 Czerwone Bluetooth 5.0
Opis
Lenovo Słuchawki Bezprzewodowe HE05
dla aktywnych

Idealne brzmienie
Słuchawki bezprzewodowe HE05 marki Lenovo zapewniają doskonałą jakość dźwięku, bez względu na to jakiej rodzaju muzyki słuchasz. Idealne nie tylko dla osób aktywnych, ale także dla tych, którzy lubią wygodę podczas rozmów czy słuchania muzyki. Słuchawki zapewniają niezwykły balans dźwięków, jak także ich głębie oraz czystość.

Wodoodporne
Słuchawki są wodoodporne, przez co nie musisz się martwić o ich zniszczenie przez pot.

Wydajna bateria
Bateria, która wystarcza na 8h słuchania muzyki. W czasie czuwania, bateria wystarcza do 120h. Nieplączącą się konstrukcję, zapewnia pałąk, który umieszczany jest na szyi. Dodatkowo, posiadają magnetyczne wykończenie, dzięki któremu słuchawki same się łączą ze sobą, aby stworzyć nieplączącą się formę.

Specyfikacja techniczna
| Bluetooth: | Tak, v 5.0 |
| Czas ładowania: | do 2h |
| Czas pracy: | do 8h |
| Czas pracy na baterii: | do 8h |
| Czułość: |
95 dB ± 3 dB Słuchawki: 95 dB ± 3 dB |
| Impedancja: | 16 Ω |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Bluetooth 5.0 |
| Łączność: | Bezprzewodowa Bluetooth 5.0 |
| Maksymalny czas czuwania: | do 120 h |
| Mikrofon: | Tak, Wbudowany |
| Pasmo przenoszenia: | 20 - 20000 Hz |
| Pojemność baterii: | 80mAh |
| Regulacja głośności: | tak |
| Średnica przetwornika: | 10 mm |
| Waga: | 50 G |
| Zasięg: | do 10 m |
| Zawartość opakowania: |
Kabel ładowania micro USB Instrukcja obsługi Słuchawki |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja dystrybutora) |
Producent/Importer:
| Nazwa: | Lenovo (Slovakia) |
| Adres: | Landererova 12 811 09 Bratislava Słowacja |
| Email: | pcsupport.lenovo.com/contactus |
Opinie
★★★★★
☆☆☆☆☆
★★★★★
0%
★★★★
0%
★★★
0%
★★
0%
★
100%
★★★★★
☆☆☆☆☆
Zamówiłam 2 pary słuchawek. Nie działają. Strata pieniędzy.
Wady
- Nie działają
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
16,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
18,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 100,00 zł
6099,00 zł
5999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 27" MSI MAG 274QPF X30MV | 2560x1440 (WQHD) | 300Hz | 0,5ms...
2199,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7600 RTX5060Ti 16GB RAM 1TB SSD Win11
4999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 7800X3D RTX5060Ti 32GB DDR5 1TB SSD Win11
6999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RTX5060Ti 16GB DDR5 1TB SSD Win11
5199,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 DDR5 32GB SSD 1TB W11 WiFi
7249,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RX9060XT 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Taniej o 160,00 zł
6159,00 zł
5999,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7500F RX9060XT 16GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 200,00 zł
5099,00 zł
4899,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 23,8" IIYAMA G-Master GB2471HSU-B1 Red Eagle | IPS |...
538,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Kamera bezprzewodowa + panel słoneczny Arenti 3MP/2K z funkcją obrotu
245,00 zł