infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Strona główna
Peryferia i eksploatacjaGłośniki/mikrofony/słuchawkiSłuchawki dokanałowe JBL TUNE 110 Czarne
Słuchawki dokanałowe JBL TUNE 110 Czarne
Opis
Słuchawki dokanałowe JBL TUNE 110
Ergonomiczny design, wygodne sterowanie

Rockowy bas, gotowy do gry
Oto słuchawki dokanałowe JBL TUNE110 Są lekkie, wygodne i kompaktowe. Pod wytrzymałą obudową, para 9 mm głośników zapewnia potężny bas, odtwarzając tym samym dźwięk JBL Pure Bass, którego można doświadczyć na halach koncertowych, arenach i w studio nagraniowym na całym świecie.

Łatwość sterowania
Dodatkowo, jednoprzyciskowy pilot z płaskim, nieplączącym się przewodem pozwala na sterowanie odtwarzaniem muzyki, a także na prowadzenie rozmów dzięki wbudowanemu mikrofonowi. JBL TUNE110 – Twój idealny towarzysz do codziennej pracy, rozrywki w domu i podczas podróży.
Dodatkowo, jednoprzyciskowy pilot z płaskim, nieplączącym się przewodem pozwala na sterowanie odtwarzaniem muzyki, a także na prowadzenie rozmów dzięki wbudowanemu mikrofonowi. JBL TUNE110 – Twój idealny towarzysz do codziennej pracy, rozrywki w domu i podczas podróży.

Specyfikacja techniczna
| Długość kabla: | 1,2 m |
| Dołączone akcesoria: | 3 pary wkładek/gąbek |
| Kolor: | Czarny |
| Konstrukcja: | Dokanałowe |
| Łączność: | Przewodowa |
| Mikrofon: | Wbudowany |
| Pasmo przenoszenia: | 20 ~ 20000 Hz |
| Średnica przetwornika: | 9 mm |
| Złącza: | Minijack 3,5 mm - 1 szt. |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja prodcuenta) |
| Dodatkowe informacje: |
Płaski kabel Pozłacany wtyk Odbieranie połączeń Wtyk kątowy Posrebrzany wtyk |
Producent/Importer:
| Nazwa: | Harman Consumer Group, Inc. |
| Adres: | route de Tours 2 72500 Château du Loir Francja |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
16,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
18,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 23,8" IIYAMA G-Master GB2471HSU-B1 Red Eagle | IPS |...
538,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Kamera bezprzewodowa + panel słoneczny Arenti 3MP/2K z funkcją obrotu
245,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 9800X3D RTX5080 32GB DDR5 1TB SSD Win11
12 399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
PNY Dysk SSD 1TB M.2 2280 CS1030 M280CS1030-1TB-RB
Taniej o 150,00 zł
649,00 zł
499,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Mikrofon gamingowy z podświetleniem na trójnogu SAVIO SONAR PRO 01
Taniej o 20,09 zł
129,99 zł
109,90 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RX9060XT 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Taniej o 160,00 zł
6159,00 zł
5999,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7500F RX9060XT 16GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 200,00 zł
5099,00 zł
4899,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa FreeWAY CX5.0 + MapFactor mapy Europy
Taniej o 70,00 zł
319,00 zł
249,00 zł