infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Strona główna
Peryferia i eksploatacjaGłośniki/mikrofony/słuchawkiSłuchawkiBezprzewodoweSłuchawki bluetooth JBL T115BT białe (white)
Słuchawki bluetooth JBL T115BT białe (white)
Kod produktu: JBLT115BTWHT
JBL
Konstrukcja
Dokanałowe
Łączność
Bezprzewodowe
Zasilanie
Wbudowany akumulator
Czas ładowania
ok. 2h
Czas pracy
do 8 h
Średnica przetwornika
8,6 mm
Opis
Słuchawki bluetooth JBL T115BT białe (white)
Idealne dla każdego

Ciesz się swoją ulubioną muzyką
Ciesz się całkowitą wolnością ruchu i bezprzewodowym komfortem słuchania muzyki dzięki słuchawkom JBL T115BT. Bez uciążliwych kabli i ograniczeń możesz teraz łatwo połączyć je ze swoim smartfonem lub innymi urządzeniami za pomocą technologii Bluetooth. Zanurz się w dźwiękowej przyjemności bez względu na to, gdzie się znajdujesz.

Wytrzymały akumulator
Nie martw się o koniec baterii w najmniej odpowiednim momencie! Słuchawki JBL T115BT są wyposażone w pojemną baterię, która zapewnia długotrwałe słuchanie ulubionej muzyki. A jeśli zabraknie Ci energii, możesz skorzystać z funkcji szybkiego ładowania, aby wrócić do słuchania w zaledwie kilka minut.

JBL Pure Bass Sound
Dzięki zaawansowanej technologii dźwiękowej i wysokiej jakości głośnikom, słuchawki JBL T115BT zapewniają czyste i bogate brzmienie. Niezależnie od tego, czy słuchasz muzyki, oglądasz filmy czy prowadzisz rozmowy telefoniczne, odkryjesz zupełnie nowy wymiar dźwięków. Przez ponad 70 lat firma JBL opracowała ten precyzyjny i imponujący dźwięk, który można znaleźć na wielkich wydarzeniach na całym świecie. Te słuchawki odtwarzają ten sam dźwięk JBL, wzmacniając potężny i głęboki bas.
Dzięki zaawansowanej technologii dźwiękowej i wysokiej jakości głośnikom, słuchawki JBL T115BT zapewniają czyste i bogate brzmienie. Niezależnie od tego, czy słuchasz muzyki, oglądasz filmy czy prowadzisz rozmowy telefoniczne, odkryjesz zupełnie nowy wymiar dźwięków. Przez ponad 70 lat firma JBL opracowała ten precyzyjny i imponujący dźwięk, który można znaleźć na wielkich wydarzeniach na całym świecie. Te słuchawki odtwarzają ten sam dźwięk JBL, wzmacniając potężny i głęboki bas.

Intuicyjne sterowanie
Słuchawki JBL T115BT są wyposażone w intuicyjne przyciski sterowania umieszczone na słuchawkach, umożliwiające łatwe dostosowanie głośności, zmianę utworów i odbieranie połączeń bez konieczności sięgania po telefon. Dodatkowo, wbudowany mikrofon pozwala na prowadzenie wygodnych rozmów telefonicznych w trybie hands-free.

Specyfikacja techniczna
| Konstrukcja: | Dokanałowe |
| Łączność: | Bezprzewodowe |
| Zasilanie: | Wbudowany akumulator |
| Czas ładowania: | ok. 2h |
| Czas pracy: | do 8 h |
| Średnica przetwornika: | 8,6 mm |
| Rodzaj: | Bezprzewodowe |
| Impedancja: | 16 Ω |
| Czułość: | 102 dB |
| Pasmo przenoszenia: | 20 ~ 20000 Hz |
| Złącza: | Micro USB - 1 szt. |
| Mikrofon: | Tak |
| Zasięg: | do 10 m |
| Kolor: | Biały |
| Waga: | 19 g |
| Dodatkowe informacje: |
Regulacja głośności Sterowanie muzyką Przetwornik dynamiczny JBL Pure Bass |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
Producent/Importer:
| Nazwa: | Harman Consumer Group, Inc. |
| Adres: | route de Tours 2 72500 Château du Loir Francja |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Raty
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.4
Taniej o 150,00 zł
549,00 zł
399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.0
Taniej o 150,00 zł
449,00 zł
299,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor zakrzywiony 34" LG 34G600A-B | 3440x1440 (UWQHD) | 160Hz |...
1345,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Kamera bezprzewodowa + panel słoneczny Arenti 3MP/2K z funkcją obrotu
245,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 9800X3D RTX5080 32GB DDR5 1TB SSD Win11
12 399,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 23,8" IIYAMA G-Master GB2471HSU-B1 Red Eagle | IPS |...
538,00 zł
