infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
od 99 zł
Słuchawki Bluetooth ART AP-BX61 Turkusowe
Opis
Słuchawki ART AP-BX61
Bezprzewodowa radość ze słuchania

Bluetooth
Słuchawki douszne ART AP-BX61 wyposażone są w technologię bluetooth ver 2.1, dzięki czemu można połączyć z nimi jakiekolwiek inne urządzenie posiadające tą fukncję. W prosty i przyjemny sposób można z nich korzystać wykonując różne czynności każdego dnia (np. prowadzić rozmowy telefoniczne, wyprowadzać psa na spacer, biegać i wiele innych).

Czysty i przejrzysty dźwięk
Dzięki słuchawkom dousznym ART AP-BX61 otrzymasz najwyższej jakości dźwięk, który umili Tobie słuchanie muzyki, natomiast jakość wykonania zapewni Ci długotrwałe i przyjemne użytkowanie, z którego będziesz mógł/mogła cieszyć się każdego dnia!

Specyfikacja techniczna
| Typ: | Douszne |
| Złącza: | microUSB |
| Impedancja: | 32 Ohm |
| Dźwięk: | Stereo |
| Pasmo przenoszenia: | 20 Hz - 20 kHz |
| Mikrofon: | tak |
| Technologie: | Brak danych |
| Bluetooth: | 2.1 |
| Kontrola dźwięku: | Regulacja głośności, Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Kolor: | Turkusowy |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
| Pasmo przenoszenia (min.): | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.): | 20 kHz |
| Pozostałe parametry: |
Bluetooth ver2.1 |
Opinie
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Koszt dostawy
Bestsellery
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa FreeWAY CX5.0 + MapFactor mapy Europy
Darmowa dostawa
MODECOM FreeWAY CX7.0 NAWIGACJA SAMOCHODOWA + MapFactor mapy Europy
Lampa biurkowa LED z ładowarką indukcyjną Media-Tech LEDITOU MT222
Darmowa dostawa
Monitor zakrzywiony 34" LG 34G600A-B | 3440x1440 (UWQHD) | 160Hz |...
Wentylator Biurkowy Bezprzewodowy SAVIO AD-01 USB 4 Tryby...
Darmowa dostawa
Monitor MSI 32" MPG 321URX QD-OLED | 3840x2160 (UHD 4K)| 240Hz |...
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa MODECOM+ MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 7.3...
Darmowa dostawa