infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Strona główna
Telefony i akcesoriaAkcesoriaSłuchawki bezprzewodoweSłuchawki bezprzewodowe Lenovo HT18 czarne
Słuchawki bezprzewodowe Lenovo HT18 czarne
Kod produktu: HT18 Black
Komunikacja bezprzewodowa
Bluetooth 5.0
Czułość
100 dB
Profile
HSP/HFP/A2DP/AVRCP
Pojemność
Pojemność baterii w słuchawkach: 40 mAh, Pojemność baterii w etui: 1000 mAh
Pasmo przenoszenia
20 - 20000 Hz
Czas pracy
4 godz.
Opis
Słuchawki bezprzewodowe Lenovo HT18 czarne
Niezwykła wygoda bez zbędnych kabli

Stworzone z myślą o ludziach takich, jak Ty!
Rewelacyjne bezprzewodowe słuchawki Lenovo HT18 to najnowszy model słuchawek totalnie pozbawiony kabli. Eleganckie etui służy jako przenośna ładowarka, w której można podładować słuchawki w każdym momencie i w każdym miejscu.

Bezprzewodowa łączność Bluetooth
Słuchawki dla fanów mobilnych technologii. Najnowszy system łączności Bluetooth V5.0 zapewnia nieprzerwany i niezakłócony sygnał w najlepszej jakości nawet z dalekich odległości słuchawek od telefonu czy tabletu.
Słuchawki dla fanów mobilnych technologii. Najnowszy system łączności Bluetooth V5.0 zapewnia nieprzerwany i niezakłócony sygnał w najlepszej jakości nawet z dalekich odległości słuchawek od telefonu czy tabletu.

Komfort użytkowania
Kształt słuchawek jest tak dopasowany aby były jak najbardziej komfortowe. Sterowanie przy pomocy dotyku ułatwi współpracę z urządzeniem. Możesz w dowolnym momencie zmienić utwór, poziom głośności czy wykonać połączenie telefoniczne. Posiada wbudowany mikrofon dzięki temu możesz odbierać rozmowy bez odrywania się od swoich zajęć.
Kształt słuchawek jest tak dopasowany aby były jak najbardziej komfortowe. Sterowanie przy pomocy dotyku ułatwi współpracę z urządzeniem. Możesz w dowolnym momencie zmienić utwór, poziom głośności czy wykonać połączenie telefoniczne. Posiada wbudowany mikrofon dzięki temu możesz odbierać rozmowy bez odrywania się od swoich zajęć.

Długi czas pracy
Nie musisz martwić się, że Twoim słuchawkom TH18 zabraknie energii. Jedno pełne naładowanie wystarczy nawet na 4 godzin użytkowania. Ponad to, w zestawie znajdziesz także kompaktowe etui z funkcją ładowania, dzięki czemu przedłużysz ten czas. Wystarczy włożyć słuchawki do środka, które po zaledwie 1 godz. zapewnią Ci dodatkowe godziny odtwarzania.
Nie musisz martwić się, że Twoim słuchawkom TH18 zabraknie energii. Jedno pełne naładowanie wystarczy nawet na 4 godzin użytkowania. Ponad to, w zestawie znajdziesz także kompaktowe etui z funkcją ładowania, dzięki czemu przedłużysz ten czas. Wystarczy włożyć słuchawki do środka, które po zaledwie 1 godz. zapewnią Ci dodatkowe godziny odtwarzania.

Specyfikacja techniczna
| Komunikacja bezprzewodowa: | Bluetooth 5.0 |
| Czułość: | 100 dB |
| Profile: | HSP/HFP/A2DP/AVRCP |
| Pojemność: |
Pojemność baterii w słuchawkach: 40 mAh Pojemność baterii w etui: 1000 mAh |
| Pasmo przenoszenia: | 20 - 20000 Hz |
| Czas pracy: | 4 godz. |
| Czas ładowania: | 1 godz. |
| Maksymalny czas czuwania: | 60 godz. |
| Zasięg: | do 10m |
| Mikrofon: | Wbudowany |
| Konstrukcja: | Dokanałowe |
| Kolor: | Czarny |
| Dodatkowe informacje: | Sterowanie przy pomocy dotyk, Etui służące jako ładowarka i przenośny powerbank |
| Dołączone akcesoria: | Ładowarka, Kabel USB, Etui - stacja dokująca z powerbankiem, 2 pary dodatkowych nakładek, Instrukcja obsługi |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
Producent/Importer:
| Nazwa: | Lenovo (Slovakia) |
| Adres: | Landererova 12 811 09 Bratislava Słowacja |
| Email: | pcsupport.lenovo.com/contactus |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Raty
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy i5-12400F RTX3050 16GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 100,00 zł
3249,00 zł
3149,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy i5-12400F RTX3050 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 100,00 zł
3649,00 zł
3549,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa FreeWAY CX5.0 + MapFactor mapy Europy
Taniej o 70,00 zł
319,00 zł
249,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM FreeWAY CX7.0 NAWIGACJA SAMOCHODOWA + MapFactor mapy Europy
Taniej o 90,00 zł
369,00 zł
279,00 zł
