infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Strona główna
RTV, AGD i FotoMałe AGD Do kuchniBlenderyPrzenośny blender sportowy Smoothie media-tech MT5517
Przenośny blender sportowy Smoothie media-tech MT5517
Kod produktu: MT5517
Typ
Blender sportowy
Zasilanie
akumulator litowo-jonowy 4000mAH
Moc
120 W
Pojemność
Szklanej butelki: 500ml
Mycie w zmywarce
Tak, ale bez silikonowej opaski - zawiera magnes
Ostrza
6 ze stali nierdzewnej
Opis
Przenośny blender sportowy Smoothie Media-Tech MT5517
Mocny i przenośny

Zabierz go ze sobą do pracy lub na trening!
Wydajny silnik o mocy 120W jest włączany przy pomocy jednego przycisku. Dzięki niemu blender może osiągać nawet do 15000 obr./min. posiada ostrze z aż 6 nożami ze stali nierdzewnej klasy spożywczej 301, które jest odporne na zużycie. Jest zdolne do zblendowania twardych warzyw i owoców a nawet kostek lodu. Zatem zrobienie mroźnego shake’a gorące dni nie będzie problemem. Blender zasilany akumulatorem litowo-jonowym.

Główne zalety:
- Działa bez podłączenia do prądu. Wystarczy go naładować poprzez kabel USB przed wyjściem z domu i będzie gotowy do użytku przez bardzo długi czas!
- Lekki i przenośny, bez problemu można go wrzucić do torebki lub plecaka.
- Szczelna zakrętka z wbudowanym ustnikiem pozwala na spożycie koktajli i posiłków bezpośrednio po jego przygotowaniu.
- Ostrze blendera zostało wykonane ze stali nierdzewnej, a butelka ze szkła (500ml)
- Prosta i bezpieczna obsługa: działa za pomocą jednego przycisku, ma zabezpieczenie przed włączeniem bez pojemnika lub „na pusto”!
- Wbudowane funkcje bezpieczeństwa zapobiegają przegrzaniu, oraz zapewniają, że urządzenie nie będzie działać, jeśli części blendera zostaną nieprawidłowo ze sobą połączone.
- Funkcja powerbanku (wyjściowe gniazdo USB-A) pozwoli awaryjnie doładować telefon

Specyfikacja techniczna
| Typ: | Blender sportowy |
| Zasilanie: | akumulator litowo-jonowy 4000mAH |
| Moc: | 120 W |
| Pojemność: | Szklanej butelki: 500ml |
| Mycie w zmywarce: | Tak, ale bez silikonowej opaski - zawiera magnes |
| Ostrza: | 6 ze stali nierdzewnej |
| Wymiary: | 81 x 81 x 275 mm |
| Waga: | 650 g |
| Dodatkowe informacje: |
Cykl blendowania: ~35 sekund, do 12 cykli na jednym naładowaniu Funkcja autostop Wbudowany filtr Funkcja powerbanku z gniazdem USB A 5V 2.1A Zabezpieczenie przed uruchomieniem bez nakręconej butelki |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja prodcuenta) |
Producent/Importer:
| Nazwa: | Media-Tech Polska Sp. z o.o. |
| Adres: | ul. Brzeziny 13B, 05-074 Halinów, Polska |
| Email: | [email protected] |
Opinie
★★★★★
☆☆☆☆☆
★★★★★
100%
★★★★
0%
★★★
0%
★★
0%
★
0%
★★★★★
☆☆☆☆☆
Bardzo fajny gadżet - polecam, używam już kilka dni - działa - bez zastrzeżeń
Zalety
- Calosc
Wady
- Jak na razie brak
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 9800X3D RTX5080 32GB DDR5 1TB SSD Win11
12 399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy i5-12400F RTX3050 16GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 100,00 zł
3249,00 zł
3149,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy i5-12400F RTX3050 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 100,00 zł
3649,00 zł
3549,00 zł
Promocja
Lampa biurkowa LED z ładowarką indukcyjną Media-Tech LEDITOU MT222
Taniej o 25,00 zł
104,90 zł
79,90 zł