infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Procesor Intel Core i9-14900
Kod produktu: BX8071514900
Rodzina procesora
IntelCorei9
Gniazdo procesora
LGA1700
Taktowanie
2.0 GHz (5.8 GHz w trybie turbo)
Liczba rdzeni
24 rdzenie
Ilość wątków
32 wątki
Pamięć podręczna
36 MB
Opis
Intel Procesor Core i9-14900
Poczuj moc dwudziestu rdzeni

Procesor Intel Core czternastej generacji
Poczuj niezrównoważoną moc procesora Intel Core i9 czternastej generacji! i9-14900 został wyposażony w 24 potężne rdzenie oraz 32 wątki, które zapewniają taktowanie na poziomie nawet 5.8 GHz. Dzięki temu uzyskasz również dużą liczbę klatek przy niewielkim opóźnieniu, aby granie sprawiało Ci jak największą przyjemność. Dodatkowo, zaawansowane funkcje oraz obsługa najnowszych platform technologicznych pozwalają Ci na swobodne korzystanie z komputera. Korzystaj w pełni z procesora Intel Core i9-14900, który umożliwia płynną pracę w wątkach wielozadaniowych.

Specyfikacja techniczna
| Rodzina procesora: | IntelCorei9 |
| Gniazdo procesora: | LGA1700 |
| Taktowanie: | 2.0 GHz (5.8 GHz w trybie turbo) |
| Liczba rdzeni: | 24 |
| Ilość wątków: | 32 wątki |
| Pamięć podręczna: | 36 MB |
| Cache L2: | 32MB |
| Rodzaj obsługiwanej pamięci: |
DDR4-3200 (PC4-25600) DDR5-5600 |
| TDP: | 65 W |
| Architektura: | Raptor Lake Refresh (14 Generacja) |
| Wersja: | Box |
| Dodatkowe technologie: |
Intel® vPro™ Intel Turbo Boost Max 3.0 |
| Gwarancja: | 36 miesięcy (gwarancja producenta) |
| Liczba wątków: | 32 |
| Kod procesora: |
BX8071514900 |
| Taktowanie (Boost): | 5.8 GHz |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Raty
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
HP Inc. Tusz nr 305 Black 3YM61AE wkład do drukarki atramentowej
546,30 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Kingston Dysk SSD A2000 250GB M.2 2280 PCI-e NVMe 2000/1100MB/s
163,90 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Oryginalny trójkolorowy wkład/tusz atramentowy HP 304 (N9K05AE)...
558,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa FreeWAY CX5.0 + MapFactor mapy Europy
Taniej o 70,00 zł
319,00 zł
249,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM FreeWAY CX7.0 NAWIGACJA SAMOCHODOWA + MapFactor mapy Europy
Taniej o 90,00 zł
369,00 zł
279,00 zł
Promocja
Lampa biurkowa LED z ładowarką indukcyjną Media-Tech LEDITOU MT222
Taniej o 25,00 zł
104,90 zł
79,90 zł
