infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Procesor Intel Core i9-11900K
Kod produktu: BX8070811900K
Rodzina procesora
Intel Core i9
Model procesora
i9-11900K
Gniazdo procesora
Socket 1200
Taktowanie
3.5 GHz (5.3 GHz w trybie turbo)
Liczba rdzeni
8 rdzeni
Ilość wątków
16 wątków
Opis
Procesor Intel Core i9-11900K
Doskonała wydajność

Najwyższe osiągi na wyciągnięciu ręki
Procesor Intel Core i9-11900K 11. generacji jest przeznaczony do komputerów stacjonarnych. 8 rdzeni oraz 16 wątków płynnie współgrają ze sobą sprawiając, że każda rozgrywka oraz tworzenie multimedialnych treści stanie się przyjemniejsze. Intel Core i9-11900K 11. generacji obsługuje technologie, które znacznie wpływają na każdy aspekt gry. Dzięki automatycznemu podniesieniu częstotliwości taktowania do wartości nawet 5,3 GHz masz pewność, że podczas pracy czy rozgrywki nigdy nie zabraknie Ci mocy i zawsze będziesz zadowolony z osiągów swojego procesora. W obsłudze często używanych programów pomoże Ci również 16 MB pamięci podręcznej Intel Smart Cache.

Specyfikacja techniczna
| Rodzina procesora: | Intel Core i9 |
| Model procesora: | i9-11900K |
| Gniazdo procesora: | Socket 1200 |
| Taktowanie: | 3.5 GHz (5.3 GHz w trybie turbo) |
| Liczba rdzeni: | 8 rdzeni |
| Ilość wątków: | 16 wątków |
| Pamięć podręczna: | 16 MB |
| Cache L2: | 4 MB |
| Zintegrowany układ graficzny: | Intel UHD Graphics 750 |
| Rodzaj obsługiwanej pamięci: | DDR4-3200 (PC4-25600) |
| Technologia produkcji procesora: | 14 nm |
| TDP: | 125 W |
| Architektura: | 64 bit |
| Wersja: | Box |
| Dodatkowe technologie: |
Intel Hyper-Threading Intel® vPro™ Intel Turbo Boost 2.0 Intel Turbo Boost Max 3.0 |
| Dodatkowe informacje: |
Obsługa pamięci Intel® Optane™ Odblokowany mnożnik |
| Gwarancja: | 36 miesięcy (gwarancja producenta) |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Raty
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 100,00 zł
6099,00 zł
5999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 27" MSI MAG 274QPF X30MV | 2560x1440 (WQHD) | 300Hz | 0,5ms...
2199,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7600 RTX5060Ti 16GB RAM 1TB SSD Win11
4999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 7800X3D RTX5060Ti 32GB DDR5 1TB SSD Win11
6999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RTX5060Ti 16GB DDR5 1TB SSD Win11
5199,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ultra 5 225F RTX5060Ti DDR5 32GB RAM 1TB SSD Win11
5799,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 DDR5 32GB SSD 1TB W11 WiFi
7249,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.4
Taniej o 150,00 zł
549,00 zł
399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.0
Taniej o 150,00 zł
449,00 zł
299,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor zakrzywiony 34" LG 34G600A-B | 3440x1440 (UWQHD) | 160Hz |...
1345,00 zł
