infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Procesor Intel Core i7-13700K
Kod produktu: BX8071513700K
Rodzina procesora
Intel Core i7
Model procesora
i7-13700K
Gniazdo procesora
Socket 1700
Taktowanie
3.4 GHz (5.4 GHz w trybie turbo)
Liczba rdzeni
16 rdzeni
Ilość wątków
24 wątki
Opis
Procesor Intel Core i7-13700K
Stworzony z myślą o wymagających użytkownikach

Najwyższe osiągi na wyciągnięciu ręki
Bądź bliżej każdej dzięki procesorowi Intel Core i7-13700K. Ten procesor 13. generacji przeznaczony do komputerów stacjonarnych został przygotowany do możliwości podkręcania. Możesz zwiększyć ustawienia w grze i nie martwić się o aplikacje, które mogą spowalniać działanie PC. Nowoczesna wersja architektury hybrydowej zagwarantuje Tobie wydajność w trakcie rozgrywki na najwyższym poziomie, a także moc, która pozwoli na dosłownie wszystko. 8 rdzeni Performance zoptymalizuje najnowsze tytuły gier, a 8 rdzeni Efficient to gwarancja mocy, która jest niezbędna w trakcie zabawy, pracy oraz gier. Nie zapomniano także o rozszerzonych opcjach obsługi modułów RAM, zarówno DDR4 i DDR5, dzięki którym Twój komputer będzie działał stabilnie.

Specyfikacja techniczna
| Rodzina procesora: | Intel Core i7 |
| Model procesora: | i7-13700K |
| Gniazdo procesora: | Socket 1700 |
| Taktowanie: | 3.4 GHz (5.4 GHz w trybie turbo) |
| Liczba rdzeni: | 16 rdzeni |
| Ilość wątków: | 24 wątki |
| Pamięć podręczna: | 30 MB |
| Zintegrowany układ graficzny: | Intel UHD Graphics 770 |
| Rodzaj obsługiwanej pamięci: |
DDR4-3200 (PC4-25600) DDR5-5600 |
| Technologia produkcji procesora: | 10 nm |
| TDP: | 125 W |
| Architektura: | Raptor Lake (13 Generacja) |
| Wersja: | Box |
| Dodatkowe technologie: |
Intel® SIPP3 Intel® vPro™ Intel Turbo Boost Max 3.0 |
| Dodatkowe informacje: |
Odblokowany mnożnik Obsługa pamięci ECC |
| Gwarancja: | 36 miesięcy (gwarancja producenta) |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Raty
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RX9060XT 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Taniej o 160,00 zł
6159,00 zł
5999,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.4
Taniej o 150,00 zł
549,00 zł
399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.0
Taniej o 150,00 zł
449,00 zł
299,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa MODECOM+ MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 7.3...
Taniej o 50,00 zł
449,00 zł
399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa GPS + MapFactor mapy Europy MODECOM FreeWAY...
Taniej o 102,00 zł
449,00 zł
347,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 23,8" IIYAMA G-Master GB2471HSU-B1 Red Eagle | IPS |...
538,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Kamera bezprzewodowa + panel słoneczny Arenti 3MP/2K z funkcją obrotu
245,00 zł
