infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Procesor Intel Core i5-13600K
Kod produktu: BX8071513600K
Rodzina procesora
Intel Core i5
Model procesora
i5-13600K
Gniazdo procesora
Socket 1700
Taktowanie
3.5 GHz (5.1 GHz w trybie turbo)
Liczba rdzeni
14 rdzeni
Ilość wątków
20 wątków
Opis
Procesor Intel Core i5-13600K
Najlepszy wybór w swojej klasie

Najwyższe osiągi na wyciągnięciu ręki
Zanuż się w każdej akcji dzięki nowoczesnej architekturze procesora Intel Core i5-13600K. Zastosowano w nim architekturę hybrydową, która gwarantuje wysoką wydajność w trakcie rozgrywki. 6 rdzeni Performance optymalizuje gry oraz oprogramowanie, a 8 rdzenie Efficient zapewni moc niezbędną do zabawy, pracy, oraz gry. Ten procesor 13. generacji obsłuży także wiele platform. Opcje obsługi modułów pamięci RAM DDR4 i DDR5 zapewniają kontrolę nad ich konfiguracją. Ten procesor idealnie sprawdzi się w komputerach stacjonarnych, a dzięki odblokowanemu mnożnikowi jest gotowy do podkręcania, co umożliwi swobodne dostosowanie wydajności do własnych potrzeb.

Specyfikacja techniczna
| Rodzina procesora: | Intel Core i5 |
| Model procesora: | i5-13600K |
| Gniazdo procesora: | Socket 1700 |
| Taktowanie: | 3.5 GHz (5.1 GHz w trybie turbo) |
| Liczba rdzeni: | 14 rdzeni |
| Ilość wątków: | 20 wątków |
| Pamięć podręczna: | 24 MB |
| Cache L2: | 20 MB |
| Zintegrowany układ graficzny: | Intel UHD Graphics 770 |
| Rodzaj obsługiwanej pamięci: | DDR4-3200 (PC4-25600), DDR5-5600 |
| Technologia produkcji procesora: | 10 nm |
| TDP: | 125 W |
| Architektura: | Raptor Lake (13 Generacja) |
| Wersja: | BOX |
| Dodatkowe technologie: | Intel Turbo Boost Max 3.0, Intel® vPro™, Intel® SIPP3 |
| Dodatkowe informacje: |
Obsługa pamięci ECC Odblokowany mnożnik |
| Gwarancja: | 36 miesięcy (gwarancja producenta) |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Raty
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 24" iiyama ProLite XB2496HSC-B1 | 1920x1080 FullHD | IPS |...
588,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.4
Taniej o 120,00 zł
549,00 zł
429,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.0
Taniej o 90,00 zł
449,00 zł
359,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7600 RTX5060 16GB RAM 1TB SSD Win11
4699,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7500F RX9060XT 16GB RAM 1TB SSD Win11
4999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Uchwyt biurkowy na monitor 17’’ – 32’’, 2 – 9 KG, na sprężynie...
128,89 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 24" IIYAMA ProLite X2492HSU-B1 | IPS | 1920x1080 | 3ms |...
529,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa MODECOM+ MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 7.3...
Taniej o 90,00 zł
479,00 zł
389,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa GPS + MapFactor mapy Europy MODECOM FreeWAY...
Taniej o 80,00 zł
449,00 zł
369,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 27" IIYAMA XU2793QSU-B7 | IPS | 2560x1440 (WQHD) | 100Hz |...
718,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Niszczarka dokumentów i kart kredytowych WHITE SHREDDER Media-Tech...
99,99 zł
Promocja
Wentylator Biurkowy Bezprzewodowy SAVIO AD-01 USB 4 Tryby...
Taniej o 19,01 zł
59,00 zł
39,99 zł
