infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Strona główna
Peryferia i eksploatacjaKlawiaturyPodświetlana klawiatura bezprzewodowa SAVIO KW-02 TV Box,Smart TV,konsole,PC
Podświetlana klawiatura bezprzewodowa SAVIO KW-02 TV Box,Smart TV,konsole,PC
Kod produktu: SAVMKW-02
Przeznaczenie
Tablet, Smartfon, Komputery, SmartTV, Konsole
Zasilanie
Akumulator li-ion 300 mAh
Zasięg
10 m
Kolor
Czarny
Wymiary
147 x 85 x 16 mm
Waga
96 g
Opis
SAVIO KW-02 Podświetlana klawiatura bezprzewodowa TV Box,Smart TV,konsole,PC
Wielofunkcyjna i bezprzewodowa

Szeroka kompatybilność
Podświetlana bezprzewodowa klawiatura KW-02, to kompaktowe urządzenie, które łączy w sobie cechy pełnowymiarowej klawiatury QWERTY oraz panelu dotykowego (touchpad). Dzięki niej możesz w szybki i wygodny sposób przeglądać strony internetowe oraz korzystać z zainstalowanych aplikacji. Klawiatura KW-02 jest kompatybilna z różnymi urządzeniami. Należą do nich Android TV BOX, komputery PC, Smart TV z systemem Android, Xbox 360/Play Station 3, smartfony i tablety z funkcją OTG oraz Raspberry Pi. W przypadku smartfonów i tabletów, konieczne jest, aby posiadały funkcję OTG oraz były podłączone za pomocą kabla USB OTG. Urządzenie jest kompatybilne z systemami Windows 2000, XP, Vista, 7, 8, 10, Linux i Android, dzięki czemu można je używać na różnych platformach.

Funkcjonalne rozwiązania
W zestawie znajduje się klawiatura bezprzewodowa KW-02, odbiornik USB, kabel USB (M)-Micro USB (M), akumulator litowo-jonowy oraz instrukcja obsługi w języku polskim. Klawiatura ma zasięg działania do 10 metrów, co zapewnia swobodę ruchu podczas korzystania z urządzenia. Akumulator o pojemności 300 mAh gwarantuje długą żywotność baterii. Co więcej klawiatura KW-02 cechuje się niskim poborem prądu, co przekłada się na oszczędność energii. W trybie uśpienia pobór prądu wynosi mniej niż 15 mA. Dzięki temu możesz dłużej korzystać z urządzenia bez konieczności częstego ładowania.

Specyfikacja techniczna
| Przeznaczenie: | Tablet Smartfon Komputery SmartTV Konsole |
| Zasilanie: | Akumulator li-ion 300 mAh |
| Zasięg: | 10 m |
| Kolor: | Czarny |
| Wymiary: | 147 x 85 x 16 mm |
| Waga: | 96 g |
| Dodatkowe informacje: | Podświetlana klawiatura |
| Dołączone akcesoria: | Akumulator Li-Ion Kabel USB(M)-Micro USB(M) Odbiornik USB |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
Producent/Importer:
| Nazwa: | Savio Polska Sp. z o.o. |
| Adres: | Al. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 22, 35-301 |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
16,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
18,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Promocja
Monitor MSI 32" MPG 321URX QD-OLED | 3840x2160 (UHD 4K)| 240Hz |...
Taniej o 300,00 zł
3799,00 zł
3499,00 zł
Promocja
Komputer gamingowy i5-12400F RTX3050 16GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 100,00 zł
3249,00 zł
3149,00 zł