infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Strona główna
Laptopy i TabletyAkcesoria do laptopówPodstawki/podstawki chłodzącePodstawka chłodząca Tracer Snowman
Podstawka chłodząca Tracer Snowman
Kod produktu: TRASTA44451
Natężenie hałasu
17 dBA
Prędkość obrotowa
900 obr./min
Chłodzenie
tak
Hub USB
2 porty
Wentylator
14 cm
Regulacja obrotów
nie
Opis
Podstawka chłodząca Tracer Snowman
Zadbaj o swojego laptopa

5-stopniowa regulacja nachylenia
Podstawka Tracer Snowman to wyjątkowa stacja chłodząca pozwalająca na 5 stopniową regulację kąta nachylenia. Dzięki temu, można ustawić laptop w najbardziej ergonomicznej pozycji. Zsuwaniu się laptopa zapobiegają dwie blokady.

Idealne chłodzenie
Odpowiednie chłodzenie w tym modelu zapewniają dwa wysokowydajne wentylatory o średnicy 14 cm każdy. Podstawka wykonana jest z eleganckiego plastiku, a bezpośrednio z laptopem ma styk jedynie metalowy grill pozwalający na swobodny przepływ chłodzącego powietrza.

Specyfikacja techniczna
| Natężenie hałasu: | 17 dBA |
| Prędkość obrotowa: | 900 obr./min |
| Chłodzenie: | tak |
| Hub USB: | 2 porty |
| Wentylator: | 14 cm |
| Regulacja obrotów: | nie |
| Materiał: | Brak danych |
| Kolor: | Czarny |
| Wymiary: | 370 x 270 x 33 mm |
| Dodatkowe informacje: | 5-stopniowa regulacja kąta nachylenia |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
| Prędkość wentylatora (maks.): |
900 obroty/minutę |
| Liczba wentylatorów: |
2 |
| Głośność: |
17 Decybel |
| Waga: |
530 gram |
Producent/Importer:
| Nazwa: | Megabajt Sp. z o.o. |
| Adres: | ul. Rydygiera 8/bud. 6A, 01-793 Warszawa |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
16,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
18,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 100,00 zł
6099,00 zł
5999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 27" MSI MAG 274QPF X30MV | 2560x1440 (WQHD) | 300Hz | 0,5ms...
2199,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7600 RTX5060Ti 16GB RAM 1TB SSD Win11
4999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 7800X3D RTX5060Ti 32GB DDR5 1TB SSD Win11
6999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RTX5060Ti 16GB DDR5 1TB SSD Win11
5199,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ultra 5 225F RTX5060Ti DDR5 32GB RAM 1TB SSD Win11
5799,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 DDR5 32GB SSD 1TB W11 WiFi
7249,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RX9060XT 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Taniej o 160,00 zł
6159,00 zł
5999,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7500F RX9060XT 16GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 200,00 zł
5099,00 zł
4899,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 23,8" IIYAMA G-Master GB2471HSU-B1 Red Eagle | IPS |...
538,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Kamera bezprzewodowa + panel słoneczny Arenti 3MP/2K z funkcją obrotu
245,00 zł