infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
od 99 zł
Podstawka chłodząca pod laptopa 15,6" Media-Tech MT2658 HEAT BUSTER 4 wentylator 160mm
Opis
Podkładka chłodząca Media-Tech Heat Buster 4
Cicha i wytrzymała

Chłodzenie dla Twojego komputera
Podstawka chłodząca Heat Buster 4 posiada wentylator zapewniający chłód dla Twojego laptopa. Jest kompatybilna ze wszystkimi laptopami o przekątnej ekranu do 15.6". Jest wyjątkowo mobilna dzięki zasilaniu z portu USB w laptopie. Nie musisz używać dodatkowego zasilacza aby poparwić dopływ powietrza do swojego urządzenia. Została wyposażona w 2 dodatkowe porty USB, do których można podpiąć inne zewnętrzne akcesoria lub kabel ładujący. Dodatkowo, możesz wybrać jeden z 4 poziomów nachylenia, aby ustawić laptopa w optymalnej dla siebie pozycji.

Specyfikacja techniczna
| Natężenie hałasu: | 19 dB |
| Prędkość obrotowa: | 600 RPM |
| Napięcie: | 5V |
| Przepływ powietrza: | 53 |
| Chłodzenie: | tak |
| Przekątna ekranu: | 15,6" |
| Hub USB: | 2 porty |
| Wentylator: | 16 cm |
| Kolor: | Czarny |
| Wymiary: |
370 x 265 x 60 mm |
| Waga: | 870 gram |
| Dodatkowe informacje: |
Pobór mocy 5V, 150mA Regulowany kąt nachylenia (5 poziomów) Podświetlany wentylator |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
| Przekątna ekranu ntb: | 15,6'' |
| Chłodzenie (Tak/Nie): | Tak |
| Liczba wentylatorów: | 1 |
| Prędkość wentylatora (maks.): | 600 obroty/minutę |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Głośność: | 19 Decybel |
| Zasilanie (lista): | USB 5V |
| Kolor (wyliczeniowy): | Czarny |
| Pozostałe parametry: |
- Regulowany kąt nachylenia (5 poziomów) |
| Nazwa: | Media-Tech Polska Sp. z o.o. |
| Adres: | ul. Brzeziny 13B, 05-074 Halinów, Polska |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Koszt dostawy
Bestsellery
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 32GB RAM 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Monitor 27" MSI MAG 274QPF X30MV | 2560x1440 (WQHD) | 300Hz | 0,5ms...
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 7800X3D RTX5060Ti 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RTX5060Ti 16GB DDR5 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 DDR5 32GB SSD 1TB W11 WiFi
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RX9060XT 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7500F RX9060XT 16GB RAM 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.4
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.0
Darmowa dostawa
Monitor zakrzywiony 34" LG 34G600A-B | 3440x1440 (UWQHD) | 160Hz |...
Darmowa dostawa