infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Podkładka pod mysz Razer Gigantus V2 M czarna
Kod produktu: RZ02-03330200-R3M1
Razer
Przeznaczenie
Gaming
Materiał
Tkanina, Mikrowłókna
Kolor
Czarny
Długość
275 mm
Szerokość
360 mm
Grubość
3 mm
Opis
Podkładka pod mysz Razer Sphex V3 L czarna
Prawdziwa gamingowa podkładka

Zwiększ precyzję ruchu
Razer Gigantus V2 to miękka podkładka pod mysz do gier z teksturowaną powierzchnią z mikroplotu, która została zaprojektowana tak, aby pomóc Ci w grze dzięki płynnym machnięciom i precyzyjnemu celowaniu w pikselach. Jest idealna dla tych, którzy używają niższego DPI lub po prostu chcą mieć więcej miejsca do manewru. Solidna podstawa podkładki zapewnia spójne ruchy myszy i amortyzację nadgarstka podczas gry. Natomiast wysoka liczba nici splotu, zoptymalizowana pod kątem wszystkich czujników myszy, pozwala jej z łatwością przesuwać się po macie, umożliwiając szybkie, płynne przeciągnięcia.

Specyfikacja techniczna
| Przeznaczenie: | Gaming |
| Materiał: |
Tkanina Mikrowłókna |
| Kolor: | Czarny |
| Długość: | 275 mm |
| Szerokość: | 360 mm |
| Grubość: | 3 mm |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
Producent/Importer:
| Nazwa: | Razer (Europe) GmbH |
| Adres: | Alter Teichweg 25, Hamburg, DE, 22081 |
| Email: | https://mysupport.razer.com/app/email_us/params/ |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
16,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
18,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 23,8" IIYAMA G-Master GB2471HSU-B1 Red Eagle | IPS |...
538,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Kamera bezprzewodowa + panel słoneczny Arenti 3MP/2K z funkcją obrotu
245,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 9800X3D RTX5080 32GB DDR5 1TB SSD Win11
12 399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
PNY Dysk SSD 1TB M.2 2280 CS1030 M280CS1030-1TB-RB
Taniej o 150,00 zł
649,00 zł
499,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Mikrofon gamingowy z podświetleniem na trójnogu SAVIO SONAR PRO 01
Taniej o 20,09 zł
129,99 zł
109,90 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RX9060XT 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Taniej o 160,00 zł
6159,00 zł
5999,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7500F RX9060XT 16GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 200,00 zł
5099,00 zł
4899,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa FreeWAY CX5.0 + MapFactor mapy Europy
Taniej o 70,00 zł
319,00 zł
249,00 zł