infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Podkładka pod mysz Gembird GAMING Size L
Kod produktu: MP-GAME-L
Przeznaczenie
Gaming
Materiał
Tkanina, Guma
Kolor
Czarny
Długość
400 mm
Szerokość
450 mm
Grubość
3 mm
Opis
Podkładka pod mysz Gembird MP-GAME-L
Zwiększona precyzja

Perfekcyjna dokładność
Wysokiej jakości podkładka pod mysz marki Gembird pozwoli Ci osiągnąć jeszcze lepsze wyniki. Wytrzymała powierzchnia tkaniny zapewnia płynną pracę i perfekcyjną dokładność Twojemu gryzoniowi. Doskonałe rozwiązanie dla myszy laserowych i optycznych zapewniające graczom unikalny komfort w trakcie gry. Gumowany antypoślizgowy spód podkładki stabilizuje ją w czasie pracy.

Specyfikacja techniczna
| Przeznaczenie: | Gaming |
| Materiał: |
Tkanina Guma |
| Kolor: | Czarny |
| Długość: | 400 mm |
| Szerokość: | 450 mm |
| Grubość: | 3 mm |
| Dodatkowe informacje: |
Zwijana konstrukcja Gumowany spód Współpracuje z myszkami laserowymi i optycznymi |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
| Przeznaczenie (myszy / podkładki): | Gaming |
| Wymiary: |
400 x 450 mm. |
| Kolor (wyliczeniowy): | Czarny |
| Podkładka pod nadgarstek: | Nie |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
16,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
18,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 23,8" IIYAMA G-Master GB2471HSU-B1 Red Eagle | IPS |...
538,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Kamera bezprzewodowa + panel słoneczny Arenti 3MP/2K z funkcją obrotu
245,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 9800X3D RTX5080 32GB DDR5 1TB SSD Win11
12 399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
PNY Dysk SSD 1TB M.2 2280 CS1030 M280CS1030-1TB-RB
Taniej o 150,00 zł
649,00 zł
499,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Mikrofon gamingowy z podświetleniem na trójnogu SAVIO SONAR PRO 01
Taniej o 20,09 zł
129,99 zł
109,90 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RX9060XT 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Taniej o 160,00 zł
6159,00 zł
5999,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7500F RX9060XT 16GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 200,00 zł
5099,00 zł
4899,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa FreeWAY CX5.0 + MapFactor mapy Europy
Taniej o 70,00 zł
319,00 zł
249,00 zł