infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
od 99 zł
Podgrzewacz do butelek dla niemowląt Momcozy MW003
Opis
Podgrzewacz do butelek dla niemowląt Momcozy MW003
Dla prawidłowego sposobu odżywiania dziecka

Zadbaj o swoją pociechę
Niezależnie od tego, czy karmisz piersią, czy butelką, możesz potrzebować podgrzać trochę mleka dla dziecka w podróży i właśnie w tym miejscu pojawia się przenośny podgrzewacz do butelek. Jest on wyposażony w zaawansowaną technologię inteligentnego czujnika, która zapewnia, że butelka dziecka jest zawsze podgrzewana do idealnej temperatury bez ryzyka przegrzania lub pogorszenia wartości odżywczych. Niezależnie od tego, czy jesteś w domu, wychodzisz, czy podróżujesz, karmienie malucha jest dziecinnie proste.

Pojemna bateria
Podgrzewacz do butelek dla dzieci z możliwością ładowania może podgrzewać 6-14 razy dla 4 oz i 4-9 razy dla 6 oz, gdy jest w pełni naładowany. Podłącza się go bezpośrednio do portu USB, co oznacza, że wszędzie tam, gdzie masz dostęp do portu ładowania, możesz podgrzać mleko dla dziecka, aby podróżowanie z dzieckiem było dziecinnie proste.

Szybkie nagrzewanie i ochrona przed wyciekami
Przenośny podgrzewacz do butelek ma funkcję szybkiego podgrzewania, która podgrzewa 4 oz/120 ml mleka do 98 ℉ w zaledwie 2 minuty. Przenośny podgrzewacz do butelek dla dzieci jest wykonany z materiałów przeznaczonych do kontaktu z żywnością, aby zapewnić bezpieczeństwo dziecka i zachowuje składniki odżywcze w mleku bez zapachu i szkodliwych substancji. Przenośny podgrzewacz do butelek dla dzieci Momcozy posiada ceramiczną płytę grzewczą, która zapewnia szybkie i równomierne podgrzewanie mleka, a czujnik kontaktowy ze stali nierdzewnej i podwójny silikonowy pierścień zapobiegają wyciekom i zapewniają wyświetlacz LCD temperatury w czasie rzeczywistym bez obawy o przegrzanie.

Łatwe czyszczenie
Jeśli chodzi o cokolwiek związanego z dziećmi, wygoda i czystość są kluczowe! Podróżny podgrzewacz do butelek Momcozy wymaga jedynie wyczyszczenia ceramicznej płyty grzewczej i części ze stali nierdzewnej oraz wytarcia do sucha, zamiast posiadania mnóstwa części do usunięcia i wymiany przed użyciem.

Specyfikacja techniczna
| Rodzaj: | Podgrzewacz do butelek |
| Zakres temperatur: | od 32°C do 50°C (90°F - 122°F) |
| Czas pracy: | od 6 do 14 użyć (dla 120 ml/4oz mleka) na pełnym naładowaniu |
| Czas ładowania: | 170 minut (adapter ≥15W) |
| Funkcje: |
Podtrzymywanie temperatury Regulacja temperatury podgrzewania Automatyczny wyłącznik |
| Wyświetlacz: | LCD |
| Zastosowanie: |
Podgrzewanie jedzenia Rozmrażanie żywności Podgrzewanie mleka Do butelek |
| Materiał: | Tworzywo spożywcze |
| Kolor: |
Biały Zielony |
| Dodatkowe informacje: | Czas podgrzewania: około 2 minuty (dla 120 ml/4oz mleka) |
| Dołączone akcesoria: |
Adapter do butelek - 5 szt. Instrukcja obsługi |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
Opinie
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Raty
Koszt dostawy
Bestsellery
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa MODECOM+ MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 7.3...
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa GPS + MapFactor mapy Europy MODECOM FreeWAY...
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 32GB RAM 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Monitor 27" MSI MAG 274QPF X30MV | 2560x1440 (WQHD) | 300Hz | 0,5ms...
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7600 RTX5060Ti 16GB RAM 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 7800X3D RTX5060Ti 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RTX5060Ti 16GB DDR5 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 DDR5 32GB SSD 1TB W11 WiFi
Wentylator Biurkowy Bezprzewodowy SAVIO AD-01 USB 4 Tryby...
Darmowa dostawa
Monitor MSI 32" MPG 321URX QD-OLED | 3840x2160 (UHD 4K)| 240Hz |...
Darmowa dostawa
Niszczarka dokumentów i kart kredytowych WHITE SHREDDER Media-Tech...
Darmowa dostawa
