infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Strona główna
Komputery i podzespołyPodzespołyKarty graficznePNY Karta graficzna GeForce GT730 2GB DDR3 64bit DVI/VGA/HDMI
PNY Karta graficzna GeForce GT730 2GB DDR3 64bit DVI/VGA/HDMI
Kod produktu: VCGGT7302XPB
PNY
Układ graficzny
GeForce GT 730
Pamięć
2 GB
Rodzaj pamięci
DDR3
Taktowanie pamięci
1600 MHz
Przepustowość pamięci
12,8 GB/s
Taktowanie rdzenia
902 MHz
Opis
PNY Karta graficzna GeForce GT730 2GB
Dopracowana w każdym szczególe

Niewielka karta
PNY GeForce GT730 2GB obsługuje tenchologię NVIDIA PureVideo HD, która dostarcza zdumiewającą jakość obrazu, płynne wideo, precyzyjnie wyświetlane kolory. Niska konstrukcja pozwala na zbudowanie kompaktowego komputera, lub oszczędzenie miejsca wewnątrz obudowy w celu zajęcia większej ilości slotów PCIe na płycie głównej. Chip NVIDIA posiada 384 rdzeni CUDA, które osiągają częstotliwość 902 MHz.

Specyfikacja techniczna
| Układ graficzny: | GeForce GT 730 |
| Pamięć: | 2 GB |
| Rodzaj pamięci: | DDR3 |
| Taktowanie pamięci: | 1600 MHz |
| Przepustowość pamięci: | 12,8 GB/s |
| Taktowanie rdzenia: | 902 MHz |
| Interfejs: | PCIe 2.0 x8 |
| Rozdzielczość wyjściowa: | 2560 x 1600 |
| Rodzaje wyjść: | 1x VGA (D-Sub) 1x HDMI 1x DVI |
| Pobór mocy: | 23 W |
| Typ chłodzenia: | Aktywne, 1x wentylator |
| Cuda Core: | 384 |
| Obsługiwane biblioteki: | DirectX 12 OpenGL 4.4 |
| Szerokość: | 69 mm |
| Głębokość: | 144 mm |
| Gwarancja: | 36 miesięcy (gwarancja producenta) |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Raty
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
0,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
0,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Promocja
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RX9060XT 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Taniej o 160,00 zł
6159,00 zł
5999,00 zł
Promocja
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.0
Taniej o 150,00 zł
449,00 zł
299,00 zł
Promocja
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7500F RX9060XT 16GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 200,00 zł
5099,00 zł
4899,00 zł
Promocja
MODECOM FreeWAY CX7.0 NAWIGACJA SAMOCHODOWA + MapFactor mapy Europy
Taniej o 90,00 zł
369,00 zł
279,00 zł
Promocja
Wentylator Biurkowy Bezprzewodowy SAVIO AD-01 USB 4 Tryby...
Taniej o 24,00 zł
79,00 zł
55,00 zł
