infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Płyta główna MSI MAG B560M MORTAR WIFI
Kod produktu: 7D17-003
Rodzaj pamięci
DDR4
Gniazdo procesora
Socket 1200
Rodzina procesora
Intel Core i9, Intel Core i3, Intel Core i7, Intel Celeron, Intel Core i5, Intel Pentium
Rodzaj obsługiwanej pamięci
DDR4
Obsługa wielu kart graficznych
AMD CrossFireX
Ilość banków pamięci
4 x DIMM
Opis
Płyta główna MSI MAG B560M MORTAR WIFI
Nowoczesna technologia dla najlepszych graczy

Zawładnij polem bitwy
Płyty główne z serii MAG narodziły się w wyniku rygorystycznych testów jakości i zostały zaprojektowane tak, aby stać się symbolem wytrzymałości i trwałości. Jej konstruktorzy skoncentrowali się na zapewnieniu jak największego komfortu użytkowania, dzięki czemu płyty z serii MAG charakteryzują się prostym procesem instalacji, który, w połączeniu z przyjaznym interfejsem użytkownika, czyni z nich najlepszy wybór dla początkujących graczy.

Lepsza wydajność i stabilność
Płyta główna wyposażona została w najwyższej jakości podzespoły, które współpracują wraz z cyfrowym układem regulatora Digital PWM. Wszystkie komponenty odpowiedzialne są za stabilny transfer zasilania nawet w skrajnie trudnych warunkach. Innowacyjna i nowa konstrukcja radiatorów sekcji zasilającej stworzona została z myślą o ciągłej i niepezrwanej pracy. Aby być kompatybilnym z nowoczesnymi kartami garficznymi, płyta od MSI wyposażona została we wzmacniany slot Steel Armor

Profesjonalna jakość dźwięku
Za sprawą tej płyty głównej, możesz cieszyć się najbardziej wciągającymi wrażeniami dźwiękowymi. System Audio Boost zapewnia wyjątkową jakość dźwięku, dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości komponentów audio klasy premium. W ten sposób użytkownicy mogą doświadczyć zapierających dech w piersiach efektów dźwiękowych, które pozwalają stworzyć wyjątkowo dynamiczne środowisko dźwiękowe.

Specyfikacja techniczna
| Rodzaj pamięci: | DDR4 |
| Gniazdo procesora: | Socket 1200 |
| Rodzina procesora: |
Intel Core i9 Intel Core i3 Intel Core i7 Intel Celeron Intel Core i5 Intel Pentium |
| Rodzaj obsługiwanej pamięci: | DDR4 |
| Obsługa wielu kart graficznych: | AMD CrossFireX |
| Ilość banków pamięci: | 4 x DIMM |
| Format: | mATX |
| Chipset: | Intel B560 |
| Układ audio: | Realtek ALC897 |
| Zewnętrzne złącza: |
USB 2.0 - 4 szt Złącze anteny Wi-Fi - 2 szt S/PDIF - 1 szt RJ45 (LAN) 2.5 Gbps - 1 szt USB Type-C - 1 szt USB 3.2 Gen. 1 - 3 szt Audio jack - 5 szt HDMI - 1 szt DisplayPort - 1 szt |
| Wewnętrzne złącza: |
M.2 PCIe NVMe 4.0 x4 / SATA - 1 szt PCIe 3.0 x1 - 1 szt USB 3.2 Gen. 2 Typu-C - 1 szt Złącze zasilania 4 pin - 1 szt Złącze zasilania 24 pin - 1 szt Złącze modułu TPM - 1 szt Złącze wentylatora CPU 4 pin - 1 szt. PCIe 4.0 x16 (tryb x4) - 1 szt USB 3.2 Gen. 1 - 1 szt Złącze RGB 4 pin - 1 szt PCIe 4.0 x16 - 1 szt M.2 PCIe NVMe 3.0 x4 - 1 szt Złącze pompy AIO - 1 szt Złącze zasilania 8 pin - 1 szt USB 2.0 - 2 szt Złącze wentylatora SYS/CHA - 2 szt. SATA III (6 Gb/s) - 6 szt Front Panel Audio |
| Maksymalna obsługiwana pamięć RAM: | 128 GB |
| Szerokość: | 244 mm |
| Wysokość: | 305 mm |
| Gwarancja: | 36 miesięcy (gwarancja producenta) |
Producent/Importer:
| Nazwa: | MSI Polska Sp. z o.o. |
| Adres: | ul. Magazynowa 1, 55-040 Bielany Wrocławskie |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Raty
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa FreeWAY CX5.0 + MapFactor mapy Europy
Taniej o 70,00 zł
319,00 zł
249,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM FreeWAY CX7.0 NAWIGACJA SAMOCHODOWA + MapFactor mapy Europy
Taniej o 90,00 zł
369,00 zł
279,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Obudowa komputerowa MODECOM Volcano Panorama Midi czarna
Taniej o 50,00 zł
299,00 zł
249,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Niszczarka dokumentów i kart kredytowych WHITE SHREDDER Media-Tech...
104,90 zł
Promocja
Wentylator Biurkowy Bezprzewodowy SAVIO AD-01 USB 4 Tryby...
Taniej o 24,00 zł
79,00 zł
55,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor MSI 32" MPG 321URX QD-OLED | 3840x2160 (UHD 4K)| 240Hz |...
Taniej o 300,00 zł
3799,00 zł
3499,00 zł
Promocja
Lampa biurkowa LED z ładowarką indukcyjną Media-Tech LEDITOU MT222
Taniej o 25,00 zł
104,90 zł
79,90 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa MODECOM+ MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 7.3...
Taniej o 50,00 zł
449,00 zł
399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa GPS + MapFactor mapy Europy MODECOM FreeWAY...
Taniej o 102,00 zł
449,00 zł
347,00 zł
