infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Płyta Ceramiczna Whirlpool AKT109NE
Kod produktu: AKT 109 NE
Whirlpool
Rodzaj urządzenia
Płyta ceramiczna
Typ
Do zabudowy
Zasilanie
230V, 50-60Hz
Moc
6200 W
Ilość punktów grzejnych
4 szt.
Materiał
Szkło
Opis
Płyta Ceramiczna Whirlpool AKT 109 NE
Jakość i elegancja w każdej kuchni

Uwaga!
DO DZIAŁANIA PŁYTY WYMAGANY JEST DEDYKOWANY
PIEKARNIK.
Innowacyjna technologia
Zaawansowane sterowanie i specjalne tworzywa pomagające przygotować pyszne potrawy i skrócić czas mycia oraz ułatwiające obsługę dzięki automatycznym ustawieniom.

Pełna kontrola nad gotowaniem
Łatwo dostępne i intuicyjne elementy sterujące są wygodnie umieszczone. Twojej płyty kuchennej, zapewniając niezapomniane doświadczenia kulinarne.
Łatwo dostępne i intuicyjne elementy sterujące są wygodnie umieszczone. Twojej płyty kuchennej, zapewniając niezapomniane doświadczenia kulinarne.

Specyfikacja techniczna
| Rodzaj urządzenia: | Płyta ceramiczna |
| Typ: | Do zabudowy |
| Zasilanie: | 230V, 50-60Hz |
| Moc: | 6200 W |
| Ilość punktów grzejnych: | 4 szt. |
| Materiał: | Szkło |
| Wymiary: | 580 x 46 x 510 mm |
| Dodatkowe informacje: | Panel sterowanie zewnętrzny |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja sprzedawcy) |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Raty
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
0,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
0,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Kingston Dysk SSD A2000 250GB M.2 2280 PCI-e NVMe 2000/1100MB/s
163,90 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
HP Inc. Tusz nr 305 Black 3YM61AE wkład do drukarki atramentowej
546,30 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 100,00 zł
6099,00 zł
5999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 27" MSI MAG 274QPF X30MV | 2560x1440 (WQHD) | 300Hz | 0,5ms...
2199,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 7800X3D RTX5060Ti 32GB DDR5 1TB SSD Win11
6999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RTX5060Ti 16GB DDR5 1TB SSD Win11
5199,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 DDR5 32GB SSD 1TB W11 WiFi
7249,00 zł
Promocja
Lampa biurkowa LED z ładowarką indukcyjną Media-Tech LEDITOU MT222
Taniej o 25,00 zł
104,90 zł
79,90 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor zakrzywiony 34" LG 34G600A-B | 3440x1440 (UWQHD) | 160Hz |...
1345,00 zł
