infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Piekarnik Zelmer 66L GRILL ZEO32F3151
Kod produktu: ZEO32F3151
Rodzaj
Do zabudowy
Pojemność
66 l
Liczba funkcji
6
Pokrętła
Chowane
Wyświetlacz
elektroniczny
System samoczyszczący
Emalia łatwoczyszcząca
Opis
Piekarnik Zelmer ZEO32F3151
Twoja kuchnia zachwyci od pierwszego wejrzenia

Chowane pokrętła
Chowane pokrętła piekarnika zelmer nie tylko podnoszą estetykę urządzenia prezentując jego gładki front, ale także ułatwiają jego czyszczenie, które stanie się proste i przyjemne.

Klasa energetyczna A
Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii produkty z klasą efektywności energetycznej A to gwarancja bardzo niskiego zużycia energii, a produkty w tej klasie nie tylko pomogą podreperować budżet rodzinny, ale również dbają o środowisko naturalne.
Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii produkty z klasą efektywności energetycznej A to gwarancja bardzo niskiego zużycia energii, a produkty w tej klasie nie tylko pomogą podreperować budżet rodzinny, ale również dbają o środowisko naturalne.

Termoobieg
Termoobieg to gorące powietrze wprawione w ruch. Dzięki niemu w każdym miejscu urządzenia temperatura jest taka sama i potrawy można przyrządzać na kilku poziomach równocześnie. Użycie termoobiegu sprawia, że potrawy można piec krócej oraz w niższych temperaturach, co obniża koszty eksploatacji o około 10%.
Termoobieg to gorące powietrze wprawione w ruch. Dzięki niemu w każdym miejscu urządzenia temperatura jest taka sama i potrawy można przyrządzać na kilku poziomach równocześnie. Użycie termoobiegu sprawia, że potrawy można piec krócej oraz w niższych temperaturach, co obniża koszty eksploatacji o około 10%.

Czyszczenie
Szybkie i łatwe czyszczenie dzięki zastosowaniu emalii łatwoczyszczacej.
Szybkie i łatwe czyszczenie dzięki zastosowaniu emalii łatwoczyszczacej.

Grill
Piekarnik ZELMER posiada funkcję grilla, która jest idealna do grilowania mięsa, kiełbasek, tostów czy ryb. W mgnieniu oka przygotuj smaczne i zdrowe potrawy bez użycia dodatkowego tłuszczu.
Piekarnik ZELMER posiada funkcję grilla, która jest idealna do grilowania mięsa, kiełbasek, tostów czy ryb. W mgnieniu oka przygotuj smaczne i zdrowe potrawy bez użycia dodatkowego tłuszczu.

Specyfikacja techniczna
| Rodzaj: | Do zabudowy |
| Pojemność: | 66 l |
| Liczba funkcji: | 6 |
| Pokrętła: | Chowane |
| Wyświetlacz: | elektroniczny |
| System samoczyszczący: | Emalia łatwoczyszcząca |
| Klasa energetyczna: | A+ |
| Moc: | 2800 W |
| Kolor: | Stalowy |
| Wysokość: | 660 mm |
| Szerokość: | 640 mm |
| Głębokość: | 680 mm |
| Dodatkowe informacje: |
Zabezpieczenie przed dziećmi Oświetlenie wewnętrzne Dolne ogrzewanie Chłodny front 50°C Grill z obiegiem powietrza |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
Producent/Importer:
| Nazwa: | EUROGAMA Sp. z o.o. |
| Adres: | Aleje Jerozolimskie 200/225 02-486 Warsaw |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Raty
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
0,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
0,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor zakrzywiony 34" LG 34G600A-B | 3440x1440 (UWQHD) | 160Hz |...
1345,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 23,8" IIYAMA G-Master GB2471HSU-B1 Red Eagle | IPS |...
538,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Kamera bezprzewodowa + panel słoneczny Arenti 3MP/2K z funkcją obrotu
245,00 zł
Promocja
Wentylator Biurkowy Bezprzewodowy SAVIO AD-01 USB 4 Tryby...
Taniej o 24,00 zł
79,00 zł
55,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor MSI 32" MPG 321URX QD-OLED | 3840x2160 (UHD 4K)| 240Hz |...
Taniej o 300,00 zł
3799,00 zł
3499,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa MODECOM+ MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 7.3...
Taniej o 50,00 zł
449,00 zł
399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa GPS + MapFactor mapy Europy MODECOM FreeWAY...
Taniej o 102,00 zł
449,00 zł
347,00 zł
