infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
od 99 zł
Mysz optyczna Esperanza EGM207G Cobra USB
Opis
Mysz Esperanza EGM207G Cobra
Stworzona dla graczy

Precyzyjny sensor optyczny z przełączaną rozdzielczością 800 / 1200 / 1600 / 2400 umożliwi ci dokładne pozycjonowanie kursora w grach.
Ergonomiczny kształt produktu oraz materiały użyte do jego wykończenia zapobiegają zmęczeniu dłoni podczas grania.
Odpowiednie wyprofilowanie i powoduje, że myszka dobrze dopasuje się do twojej dłoni.
Przyciski boczne „Następny” i „Poprzedni” znacznie przyśpieszą operowanie przeglądarkami internetowymi - docenisz je w grach i innych programach.
Myszka MX207 COBRA posiada solidnie zabezpieczony dodatkową osłoną tekstylną kabel ze wzmocnionym wtykiem USB.
Myszka wyposażona jest w bardzo trwałe i szybkie metalowe ślizgacze.
Na pewno będzie doskonałym narzędziem i dostarczy ci niezapomnianych wrażeń podczas nawet wielogodzinnych zmagań z ulubioną grą.

Specyfikacja techniczna
| Rodzaj: | Przewodowa |
| Sensor: | optyczny |
| Czułość: | 800 / 1200 / 1600 / 2400 DPI |
| Interfejs: | USB |
| Liczba przycisków: | 6 |
| Zasilanie: | USB 5V |
| Długość kabla: | 1,5 m |
| Profil: | Praworęczny |
| Kolor: | Wzór, Zielony, Czarny |
| Wymiary: | 125 x 65 x 41 mm |
| Waga: | 110 g |
| Dodatkowe informacje: |
Podświetlenie LED w kolorze zielonym Przewód w tekstylnym oplocie |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
Opinie
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Koszt dostawy
Bestsellery
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RX9060XT 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7500F RX9060XT 16GB RAM 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Monitor zakrzywiony 34" LG 34G600A-B | 3440x1440 (UWQHD) | 160Hz |...
Darmowa dostawa
Monitor 23,8" IIYAMA G-Master GB2471HSU-B1 Red Eagle | IPS |...
Darmowa dostawa
Kamera bezprzewodowa + panel słoneczny Arenti 3MP/2K z funkcją obrotu
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 9800X3D RTX5080 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 32GB RAM 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Monitor 27" MSI MAG 274QPF X30MV | 2560x1440 (WQHD) | 300Hz | 0,5ms...
Darmowa dostawa