infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
od 99 zł
Mysz Logitech G Pro X 2 Superlight Biały
Opis
Logitech G Pro X 2 Superlight Biały
Logitech G Pro X 2 Superlight Biały to bezprzewodowa mysz optyczna, która powstała z myślą o e-sporcie. Ma ergonomiczną konstrukcję opracowaną dla osób praworęcznych. Uwzględnia 5 programowalnych przycisków oraz rolkę przewijania. Dzięki zaawansowanej technologii łączności bezprzewodowej LIGHTSPEED zapewnia komfortową swobodę ruchu przy jednocześnie niskim opóźnieniu. Produkt jest neutralny pod kątem emisji dwutlenku węgla.

Wysoka czułość
Sensor HERO 2 w Logitech G Pro X 2 Superlight pracuje w maksymalnej rozdzielczości 32000dpi, oferując szybkość śledzenia ruchu 500IPS i maksymalne przyspieszenie 40G. W rezultacie pozwala zachować pożądany refleks podczas dynamicznych rozgrywek, gdy potrzebujesz zyskać przewagę nad swoimi przeciwnikami. Mysz waży zaledwie 60g, co sprzyja szybkiemu poruszaniu nią. Opór ruchu ograniczają do minimum także specjalne stopki z PTFE.

Dedykowane oprogramowanie Logitech G HUB
Do dyspozycji użytkowników myszy Logitech G Pro X 2 Superlight pozostaje dedykowana aplikacja Logitech G HUB, która pozwala na tworzenie zaawansowanych profili gier. Możesz w niej przypisać przyciskom myszy preferowane przez siebie funkcje. Za jej pośrednictwem skonfigurujesz również czujnik optyczny i ustawienia DPI. Dopasuj przewijanie i przyspieszanie do własnych potrzeb. Możesz pobierać makra stworzone przez profesjonalistów.

Żywotność baterii
Mysz korzysta z pojemnego akumulatora, który umożliwia do 95 godzin bezprzewodowej obsługi bez konieczności ładowania. Po tym czasie możesz skorzystać z portu USB-C, aby naładować Logitech G Pro X 2 Superlight. Ponieważ myszka obsługuje także system ciągłego ładowania bezprzewodowego Powerplay, masz możliwość korzystania z niej w trakcie odnawiania energii. Możesz na bieżąco ładować ją, korzystając ze specjalnej podkładki emitującej pole energetyczne.

Specyfikacja techniczna
| Łączność: | Bezprzewodowa |
| Interfejs: | USB-C |
| Liczba przycisków: | 5 szt. |
| Podświetlenie: | Nie |
| Profil: | Praworęczny |
| Rozdzielczość: | do 32000 dpi |
| Sensor: | Optyczny |
| Typ: | Dla graczy |
| Zasilanie: | wbudowany akumulator |
| Kolor: | Biały |
| Szerokość: | 635 mm |
| Wysokość: | 40 mm |
| Długość: | 125 mm |
| Waga: | 60g |
Opinie
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Raty
Koszt dostawy
Bestsellery
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RX9060XT 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7500F RX9060XT 16GB RAM 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa FreeWAY CX5.0 + MapFactor mapy Europy
Darmowa dostawa
MODECOM FreeWAY CX7.0 NAWIGACJA SAMOCHODOWA + MapFactor mapy Europy
Lampa biurkowa LED z ładowarką indukcyjną Media-Tech LEDITOU MT222
Darmowa dostawa
Głośnik BOOMBOX Media-Tech MT3179 SILVER Bluetooth 600W FM MP3 Pilot
Darmowa dostawa
Monitor zakrzywiony 34" LG 34G600A-B | 3440x1440 (UWQHD) | 160Hz |...
Darmowa dostawa
