infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Mysz HyperX Pulsefire FPS Pro
Kod produktu: 4P4F7AA
Typ
Dla graczy
Sensor
Optyczny
Rozdzielczość
16000 DPI
Łączność
Przewodowa
Interfejs
USB
Liczba przycisków
6 szt.
Opis
Mysz HyperX Pulsefire FPS Pro
Dopracowana w każdym szczególe

Precyzyjny czujnik optyczny i programowalne przyciski
Mysz HyperX Pulsefire FPS Pro została wyposażona w nowoczesny czujnik optyczny Pixart 3389, zapewniający graczom precyzyjne, płynne śledzenie ruchów bez przyspieczenia sprzętowego oraz natywne ustawienia wartości DPI do 16000. Ponadto urządzenie posiada sześć programowalnych przycisków, które pozwalają poczuć każde kliknięcie, a ich żywotność wynosi do 20 milionów kliknięć.

Największa wygoda
HyperX Pulsefire FPS Pro została zaprojektowana w taki sposób, aby umożliwić Ci jak najprzyjemniejsze korzystanie. Jej boczne uchwyty o wyczuwalnej fakturze zapewniają pewny chwyt podczas szybkich ruchów. Ponadto ponadwymiarowe ślizgacze zapewniają urządzeniu solidną podstawę pozwalającą na płynny, kontrolowany ruch, tak aby można było zarówno z łatwością namierzać cel jak i wykonywać gwałtowne ruchy.
HyperX Pulsefire FPS Pro została zaprojektowana w taki sposób, aby umożliwić Ci jak najprzyjemniejsze korzystanie. Jej boczne uchwyty o wyczuwalnej fakturze zapewniają pewny chwyt podczas szybkich ruchów. Ponadto ponadwymiarowe ślizgacze zapewniają urządzeniu solidną podstawę pozwalającą na płynny, kontrolowany ruch, tak aby można było zarówno z łatwością namierzać cel jak i wykonywać gwałtowne ruchy.

Specyfikacja techniczna
| Typ: | Dla graczy |
| Sensor: | Optyczny |
| Rozdzielczość: | 16000 DPI |
| Łączność: | Przewodowa |
| Interfejs: | USB |
| Liczba przycisków: | 6 szt. |
| Rolka przewijania: | 1 szt. |
| Długość kabla: | 1,8 m |
| Podświetlenie: | 16,8 mln kolorów RGB |
| Profil: | Praworęczna |
| Kolor: | Czarny |
| Żywotność: | 20 mln. kliknięć |
| Wymiary: | 128 x 71 x 42 mm |
| Waga: | 95 g |
| Dodatkowe informacje: |
Programowalne przyciski Przełączniki Omron Profile ustawień Kabel w oplocie Obsługa makr 1000 Hz Ultrapolling |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja prodcuenta) |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Raty
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RX9060XT 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Taniej o 160,00 zł
6159,00 zł
5999,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7500F RX9060XT 16GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 200,00 zł
5099,00 zł
4899,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa FreeWAY CX5.0 + MapFactor mapy Europy
Taniej o 70,00 zł
319,00 zł
249,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM FreeWAY CX7.0 NAWIGACJA SAMOCHODOWA + MapFactor mapy Europy
Taniej o 90,00 zł
369,00 zł
279,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.4
Taniej o 150,00 zł
549,00 zł
399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.0
Taniej o 150,00 zł
449,00 zł
299,00 zł
Promocja
Lampa biurkowa LED z ładowarką indukcyjną Media-Tech LEDITOU MT222
Taniej o 25,00 zł
104,90 zł
79,90 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor zakrzywiony 34" LG 34G600A-B | 3440x1440 (UWQHD) | 160Hz |...
1345,00 zł
