infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Mysz gamingowa WhiteShark HANNIBAL-2 czerwona
Kod produktu: HANNIBAL-2 RED
Rodzaj
Gamingowa
Sensor
optyczny
DPI
1200 DPI, 1600 DPI, 2400DPI, 3200DPI
Szybkość raportowania
1000 Hz
Łączność
Przewodowa
Interfejs
USB 2.0
Opis
Mysz gamingowa WhiteShark HANNIBAL-2 czerwona
Nowoczesna i ergonomiczna

Wysoka precyzja
Mysz gamingowa od WhiteShark charakteryzuje się agresywnym, typowo gamingowym kształtem dobrze układającym się w dłoni. Mysz została stworzona z wytrzymałego tworzywa sztucznego, a powierzchnię myszy wykończono gumową powłoką, dzięki czemu jest przyjemna w dotyku. Urządzenie wyposażone zostało w 6 przycisków, czujnik optyczny oraz możliwość regulacji czułości.

Podświetlenie
Rozświetl swoje centrum dowodzenia używając miliona barw z myszką WhiteShark Hannibal. Liczne elementy emitują kolorową poświatę, która dba o unikalne doświadczenia wizualne kiedy Ty zmagasz się z przeciwnikami. Oświetlenie jest również obecne w rolce przewijania oraz wewnątrz myszki.
Rozświetl swoje centrum dowodzenia używając miliona barw z myszką WhiteShark Hannibal. Liczne elementy emitują kolorową poświatę, która dba o unikalne doświadczenia wizualne kiedy Ty zmagasz się z przeciwnikami. Oświetlenie jest również obecne w rolce przewijania oraz wewnątrz myszki.

Specyfikacja techniczna
| Rodzaj: | Gamingowa |
| Sensor: | optyczny |
| DPI: | 1200 DPI, 1600 DPI, 2400DPI, 3200DPI |
| Szybkość raportowania: | 1000 Hz |
| Łączność: | Przewodowa |
| Interfejs: | USB 2.0 |
| Przyspieszenie: | 8 g |
| Liczba przycisków: | 6 |
| Rolka przewijania: | 1 |
| Długość kabla: | 1.8 m |
| Podświetlenie: | LED |
| Żywotność: | 10 000 000 kliknięć |
| Wymiary: | 123 x 84 x 41 mm |
| Waga: | 135 g |
| Dodatkowe informacje: |
Kompatybilność - OS Windows 7/8/10 , MacOS Kabel z oplotem |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
16,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
18,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor zakrzywiony 34" LG 34G600A-B | 3440x1440 (UWQHD) | 160Hz |...
1345,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 23,8" IIYAMA G-Master GB2471HSU-B1 Red Eagle | IPS |...
538,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Kamera bezprzewodowa + panel słoneczny Arenti 3MP/2K z funkcją obrotu
245,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 100,00 zł
6099,00 zł
5999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 27" MSI MAG 274QPF X30MV | 2560x1440 (WQHD) | 300Hz | 0,5ms...
2199,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7600 RTX5060Ti 16GB RAM 1TB SSD Win11
4999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 7800X3D RTX5060Ti 32GB DDR5 1TB SSD Win11
6999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RTX5060Ti 16GB DDR5 1TB SSD Win11
5199,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 DDR5 32GB SSD 1TB W11 WiFi
7249,00 zł