infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Strona główna
Peryferia i eksploatacjaMyszkiMysz gamingowa Razer Viper Ultimate & Mouse Dock + stacja dokująca
Mysz gamingowa Razer Viper Ultimate & Mouse Dock + stacja dokująca
Kod produktu: RZ01-0305010
Razer
Typ
Dla graczy, Multimedialna
Sensor
Optyczny
Rozdzielczość
20000 dpi
Maksymalna akceleracja
50 G
Łączność
Bezprzewodowa
Interfejs
2,4 GHz
Opis
Mysz gamingowa Razer Viper Ultimate & Mouse Dock
Z najwyższej półki

Niezrównana precyzja
Mysz gamingowa Razer Viper Ultimate to doskonałe narzędzie dla graczy, którzy pragną osiągnąć niezrównaną precyzję i szybkość reakcji. Wyposażona w zaawansowany sensor optyczny Focus+ o rozdzielczości 20 000 DPI, mysz ta oferuje niesamowitą dokładność śledzenia nawet najmniejszych ruchów. Teraz będziesz mógł spokojnie skupić się na grze, wiedząc, że każdy Twój ruch zostanie odzwierciedlony z perfekcyjną precyzją. Bez względu na to, czy grasz w dynamiczne gry FPS czy taktyczne MOBA, Razer Viper Ultimate zapewnia przewagę nad konkurencją dzięki swojej niebywałej reakcji na Twoje polecenia.

Ergonomiczna konstrukcja
Ergonomiczna konstrukcja myszy pozwala na rozegranie nieprzeciętnej rozgrywki. Mysz doskonale leży w dłoni, a jej konstrukcja jest bardzo lekka. Dzięki temu możesz grać wiele godzin bez nadmiernego obciążania dłoni. Nie poczujesz przy tym nieprzyjemnego dyskomfortu, jaki często jest wynikiem użytkowania myszki o nieergonomicznej budowie.

Brak opóźnień
Technologia Hyperspeed, jaką zastosowano w myszce gamingowej, pozwala na grę bez najmniejszych opóźnień. Nie odczujesz ich, gdyż ta technologia bezprzewodowa jest szybsza o prawie 25 procent w porównaniu z innymi jej podobnymi. Tym samym poczujesz się tak szybki, jak przy używaniu przewodowych myszy, a jednocześnie nie będziesz skrępowany kablami.

Sensor optyczny Razer Focus+
Ta mysz gamingowa wyposażona została w specjalny sensor optyczny. Jest to nowoczesny sensor Razer Focus+ o rozdzielczości 20 tysięcy DPI. Pozwoli to myszy uzyskać poziom dokładności na poziomie 99,6% i idealne niemal odwzorowanie wszystkich ruchów. Nawet tych delikatnych i ledwo odczuwalnych. Przez to Twoja gra, czy inne czynności będą bardzo precyzyjnie wykonane.

Przełącznik Razer Optical
Zamontowanie specjalnego przełącznika Razer Optical pozwala na wykorzystanie wiązki światła podczerwonego przy rejestrowaniu ruchów i kliknięć. Dzięki przełącznikowi mysz aktywuje się trzy razy szybciej, porównując czas jej działania z tradycyjnymi przełącznikami. Technologia Razer Optical sprawi, że będziesz szybciej reagować podczas gry, a przez to staniesz się o wiele skuteczniejszy podczas swoich rozgrywek.

Stacja dokująca
Praktyczna stacja dokująca pozwoli na ładowanie myszy i nada stylu, a dzięki podświetleniu RGB będzie wyjątkowym dodatkiem wtrakcie wieczornych i nocnych rozgrywek.

Specyfikacja techniczna
| Typ: |
Dla graczy Multimedialna |
| Sensor: | Optyczny |
| Rozdzielczość: | 20000 dpi |
| Maksymalna akceleracja: | 50 G |
| Łączność: | Bezprzewodowa |
| Interfejs: | 2,4 GHz |
| Liczba przycisków: | 8 |
| Rolka przewijania: | 1 |
| Czas pracy na baterii: | Do 70 godzin |
| Zasilanie: | Wbudowany akumulator |
| Zasięg: | do 15 m |
| Podświetlenie: | Podświetlane logo |
| Profil: | Uniwersalny |
| Kolor: | Czarny |
| Żywotność: | 70 milionów kliknięć |
| Długość: | 126,7 mm |
| Szerokość: | 66,2 mm |
| Wysokość: | 37,8 mm |
| Waga: | 74 g |
| Dodatkowe informacje: |
Teflonowe ślizgacze Profile ustawień Odpinany kabel USB Programowalne przyciski Odbiornik nano Antypoślizgowe panele boczne Obsługa makr |
| Dołączone akcesoria: |
Stacja dokująca Nanoodbiornik 1,8-metrowy kabel USB |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
Producent/Importer:
| Nazwa: | Razer (Europe) GmbH |
| Adres: | Alter Teichweg 25, Hamburg, DE, 22081 |
| Email: | https://mysupport.razer.com/app/email_us/params/ |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Raty
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 100,00 zł
6099,00 zł
5999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 27" MSI MAG 274QPF X30MV | 2560x1440 (WQHD) | 300Hz | 0,5ms...
2199,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7600 RTX5060Ti 16GB RAM 1TB SSD Win11
4999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 7800X3D RTX5060Ti 32GB DDR5 1TB SSD Win11
6999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RTX5060Ti 16GB DDR5 1TB SSD Win11
5199,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 DDR5 32GB SSD 1TB W11 WiFi
7249,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.4
Taniej o 150,00 zł
549,00 zł
399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.0
Taniej o 150,00 zł
449,00 zł
299,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor zakrzywiony 34" LG 34G600A-B | 3440x1440 (UWQHD) | 160Hz |...
1345,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa MODECOM+ MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 7.3...
Taniej o 50,00 zł
449,00 zł
399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa GPS + MapFactor mapy Europy MODECOM FreeWAY...
Taniej o 102,00 zł
449,00 zł
347,00 zł
