infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Mysz gamingowa Onikuma CW908 RGB różowa
Kod produktu: ON-CW908/PK
Onikuma
Łączność
Przwodowa
Czułość
7200 DPI
Interfejs
USB 2.0
Liczba przycisków
7
Materiał
tworzywo sztuczne
Podświetlenie
RGB
Opis
Mysz gamingowa Onikuma CW908 RGB
Nowoczesna i ergonomiczna

Wysoka precyzja
Zastosowany optyczny sensor o maksymalnej rozdzielczości 7200 DPI pozwala na płynne i precyzyjne rejestrowanie ruchów myszki. 7 przycisków to większe możliwości i przewaga nad wirtualnymi wrogami. Za pomocą przycisku DPI możliwa jest zmiana czułości sensora między różnymi poziomami. Ślizgacze poprawiają komfort ruchu myszą.

Podświetlenie RGB
Rozświetl swoje centrum dowodzenia używając wielu barw z myszką Onikuma. Liczne elementy emitują kolorową poświatę, która dba o unikalne doświadczenia wizualne, kiedy Ty zmagasz się z przeciwnikami. Oświetlenie jest również obecne w rolce przewijania. Tryby podświetlenia możesz zmieniać przy użyciu dedykowanego przycisku umieszczonego u góry myszy.
Rozświetl swoje centrum dowodzenia używając wielu barw z myszką Onikuma. Liczne elementy emitują kolorową poświatę, która dba o unikalne doświadczenia wizualne, kiedy Ty zmagasz się z przeciwnikami. Oświetlenie jest również obecne w rolce przewijania. Tryby podświetlenia możesz zmieniać przy użyciu dedykowanego przycisku umieszczonego u góry myszy.

Specyfikacja techniczna
| Łączność: | Przwodowa |
| Czułość: | 7200 DPI |
| Interfejs: | USB 2.0 |
| Liczba przycisków: | 7 |
| Materiał: | tworzywo sztuczne |
| Podświetlenie: | RGB |
| Profil: | Uniwersalny |
| Rolka przewijania: | 1 |
| Sensor: | optyczny |
| Żywotność: | 20 mln kliknięć |
| Długość kabla: | 1,5 m |
| Waga: | 140 g |
| Wymiary: | 125 x 40 x 76 mm |
| Dodatkowe informacje: |
Kompatybilność: Windows 10, 8, 7, Vista, XP Kabel z oplotem |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
Producent/Importer:
| Nazwa: | INNPRO Robert Błędowski sp. z o. o. |
| Adres: | Rudzka 65C 44-200 Rybnik Polska |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
16,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
18,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 9800X3D RTX5080 32GB DDR5 1TB SSD Win11
12 399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 100,00 zł
6099,00 zł
5999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 27" MSI MAG 274QPF X30MV | 2560x1440 (WQHD) | 300Hz | 0,5ms...
2199,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7600 RTX5060Ti 16GB RAM 1TB SSD Win11
4999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 7800X3D RTX5060Ti 32GB DDR5 1TB SSD Win11
6999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RTX5060Ti 16GB DDR5 1TB SSD Win11
5199,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 DDR5 32GB SSD 1TB W11 WiFi
7249,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RX9060XT 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Taniej o 160,00 zł
6159,00 zł
5999,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7500F RX9060XT 16GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 200,00 zł
5099,00 zł
4899,00 zł