infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Mysz gamingowa MODECOM Volcano MC-GM5
Kod produktu: M-MC-GM5-100
Rodzaj
Gamingowa
Sensor
optyczny
Rozdzielczość
1200/1600/2400/3200 DPI
Szybkość raportowania
125 Hz
Łączność
Przewodowa
Interfejs
USB 2.0
Opis
Mysz gamingowa MODECOM Volcano MC-GM5
Nowoczesna i ergonomiczna

Dostosuj ją do siebie
Volcano MC-GM5 marki Modecom to praktyczna mysz optyczna, która gwarantuje natychmiastową odpowiedź na opresję oponenta. Jej szeroki wachlarz wspieranych czułości umożliwia z idealna precyzją dopasować parametry pracy myszy. Dodatkowo Modecom Volcano MC-GM5 wykorzystuje pełną paletę barw i cechę zmiany swojej wagi, co sprawia, że zwycieżysz każde starcie na polu bitwy.

Doskonała podczas rozgrywki
Mysz Modecom Volcano MC-GM5 wyposażono w 8 przycisków, a jej design jest w pełni dedykowany do prawej dłoni. Dodatkowo urządzenie posiada długi przewód, który nie wpływa na utratę wydajności w trakcie rozgrywki, a specjalny system regulacji wagi pozwoli dostosować Ci ciężar myszy do odpowiedniej gry. Podświetlenie RGB w subtelny sposób podkreśla drapieżny wygląd Volcano MC-GM5.
Mysz Modecom Volcano MC-GM5 wyposażono w 8 przycisków, a jej design jest w pełni dedykowany do prawej dłoni. Dodatkowo urządzenie posiada długi przewód, który nie wpływa na utratę wydajności w trakcie rozgrywki, a specjalny system regulacji wagi pozwoli dostosować Ci ciężar myszy do odpowiedniej gry. Podświetlenie RGB w subtelny sposób podkreśla drapieżny wygląd Volcano MC-GM5.

Specyfikacja techniczna
| Rodzaj: | Gamingowa |
| Sensor: | optyczny |
| Rozdzielczość: | 1200/1600/2400/3200 DPI |
| Szybkość raportowania: | 125 Hz |
| Łączność: | Przewodowa |
| Interfejs: | USB 2.0 |
| Liczba przycisków: | 8 |
| Rolka przewijania: | 1 |
| Długość kabla: | 1,75 m |
| Podświetlenie: |
tak Podświetlana rolka Podświetlane logo Podświetlana obudowa |
| Profil: | Praworęczna |
| Wymiary: | 129 × 76 × 40 mm |
| Waga: | 117 g |
| Dodatkowe informacje: |
Antypoślizgowe panele boczne Regulowany ciężar myszy Kabel w oplocie |
| Dołączone akcesoria: | Ciężarek 3 g - 3 szt. |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
16,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
18,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.4
Taniej o 150,00 zł
549,00 zł
399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.0
Taniej o 150,00 zł
449,00 zł
299,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 100,00 zł
6099,00 zł
5999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 27" MSI MAG 274QPF X30MV | 2560x1440 (WQHD) | 300Hz | 0,5ms...
2199,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 7800X3D RTX5060Ti 32GB DDR5 1TB SSD Win11
6999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RTX5060Ti 16GB DDR5 1TB SSD Win11
5199,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 DDR5 32GB SSD 1TB W11 WiFi
7249,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor zakrzywiony 34" LG 34G600A-B | 3440x1440 (UWQHD) | 160Hz |...
1345,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 23,8" IIYAMA G-Master GB2471HSU-B1 Red Eagle | IPS |...
538,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Kamera bezprzewodowa + panel słoneczny Arenti 3MP/2K z funkcją obrotu
245,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa MODECOM+ MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 7.3...
Taniej o 50,00 zł
449,00 zł
399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa GPS + MapFactor mapy Europy MODECOM FreeWAY...
Taniej o 102,00 zł
449,00 zł
347,00 zł