infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
od 99 zł
Mysz gamingowa Mionix NAOS PRO
Opis
Mysz gamingowa Mionix NAOS Pro
Dla profesjonalistów

Najlepsza z najlepszych
NAOS PRO to nagradzana, ergonomiczna myszka gamingowa o praworęcznym profilu. To wieloletni flagowiec marki Mionix, który powraca z odświeżonymi podzespołami, aby przypomnieć o swojej pozycji na rynku. Przenieś swoje wyczyny gamingowe na nowy poziom dzięki przełącznikom o żywotności 80 milionów kliknięć, sensorowi 19 000 DPI, teflonowym ślizgaczom o wyjątkowo niskim tarciu, i zaskakująco elastycznemu przewodowi.

Kształt perfekcyjny
Bryła myszki Naos Pro pozostaje niezmiennie doskonała już od sześciu generacji. Zmiany odbywały się zawsze wyłącznie wewnątrz. Unikalny kształt Naos zawsze stanowił jej kluczowy element, więc jego zachowanie na przestrzeni generacji jest równie ważne.

Elastyczny kabel
Przewód myszki Naos stworzono tak, aby nigdy nie był przeszkodą na drodze do sukcesu. Poczuj prawdziwą wolność ruchu, zapomnij o ograniczeniach, nie rezygnując z zalet łączności przewodowej. Dla podniesienia walorów estetycznych kabel posiada elegancki oplot.

Specyfikacja techniczna
| Szybkość raportowania: | 1000 Hz |
| Czułość: | 19 000 DPI |
| Interfejs: | USB 2.0 |
| Liczba przycisków: | 7 |
| Podświetlenie: | RGB - 16,8 mln kolorów |
| Profil: | Praworęczny |
| Rolka przewijania: | tak |
| Sensor: | PixArt PMW 3370 |
| Żywotność: | 80 mln kliknięć |
| Długość kabla: | 1,8m |
| Kolor: | Czarny |
| Waga: | 148g |
| Wymiary: | 83,4 x 38,5 x 130,8 mm |
| Dodatkowe informacje: | Maks. szybkość śledzenia 400 IPS |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
Opinie
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Raty
Koszt dostawy
Bestsellery
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.4
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.0
Lampa biurkowa LED z ładowarką indukcyjną Media-Tech LEDITOU MT222
Darmowa dostawa
