infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
od 99 zł
Mysz gamingowa Mionix AVIOR PRO
Opis
Mysz gamingowa Mionix AVIOR PRO
Uniwersalna wygoda

Koniec z zasadami
Mysz Avior została wykonana z komponentów najwyższej klasy. Nie martw się o prawo, lub leworęcznym profilu i wypróbuj mysz stworzoną dla wszystkich. Dzięki trwałym przełącznikom o żywotności do 80 milionów kliknięci, sensorowi 19 000 DPI, ślizgaczom o wyjątkowo niskim oporze i zaskakująco elastyczny kablu wzniesiesz swoją grę na wyżyny możliwości.

Analiza powierzchni
Narzędzie do oceny jakości powierzchni zostało stworzone, aby ułatwić życie graczom. Wykorzystuje sensor optyczny myszki aby przeprowadzić analizę powierzchni, na której znajduje się urządzenie, dając użytkownikom wgląd w dane dotyczące potencjalnych problemów, które mogą ograniczać wydajność i precyzję w grze.

Nienaganna płynność
Wykonane z teflonu ślizgacze to cecha urządzenia klasy Pro. Zapewniają gładkość i płynność ruchu tak wysoką, jak to możliwe. Koniec z ograniczeniami, teraz nic nie stoi na przeszkodzie twojej precyzji w najbardziej zaciętych rozgrywkach.

Specyfikacja techniczna
| Szybkość raportowania: | 1000 Hz |
| Czułość: | 19 000 DPI |
| Interfejs: | USB 2.0 |
| Liczba przycisków: | 9 |
| Podświetlenie: | 2 strefy |
| Profil: | Oburęczny |
| Rolka przewijania: | tak |
| Sensor: | PixArt PMW 3370 |
| Żywotność: | 80 mln kliknięć |
| Długość kabla: | 1,8 m |
| Kolor: | Czarny |
| Waga: | 145 g |
| Wymiary: | 65,5 x 37,1 x 125,8 mm |
| Dodatkowe informacje: |
Teflonowe ślizgacze Maks. szybkość śledzenia 400 IPS Kabel w oplocie |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
Opinie
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Raty
Koszt dostawy
Bestsellery
Darmowa dostawa
Oryginalny wkład tusz HP 304 zestaw czarny + trójkolorowy CMYK 3JB05AE
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 9800X3D RTX5080 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 32GB RAM 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Monitor 27" MSI MAG 274QPF X30MV | 2560x1440 (WQHD) | 300Hz | 0,5ms...
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7600 RTX5060Ti 16GB RAM 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 7800X3D RTX5060Ti 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RTX5060Ti 16GB DDR5 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
