infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Mysz ergonomiczna pionowa Media-Tech Vertic MT1122
Kod produktu: MT1122
Rodzaj
Pionowy
Typ
Przewodowa
DPI
1200/1600/2400/3200
Interfejs
USB
Liczba przycisków
5
Rolka przewijania
tak
Opis
Mysz pionowa Media-Tech Vertic
Pełnowymiarowa wygoda

Wygoda w każdym miejscu
Ergonomiczna mysz Media-Tech została zaprojektowana tak, aby lepiej niż tradycyjne tego typu urządzenia wpasowywać się w naturalną pozycję ręki. Ograniczając krzyżowanie kości ramienia wygoda pracy jest zwiększona. 5 przycisków oraz podświetlana rolka przewijania zapewniają komfortową kontrolę podczas używania komputera.

Wysoka precyzja
Cztery dostępne poziomy DPI w myszy Vertic pozwalają na dostosowanie czułości dokładnie do Twoich preferencji. Maksymalna wartość 3200 pozwala pracować na dużej powierzchni ekranu bez konieczności wykonywania dużej ilości ruchów ręką, co jeszcze bardziej poprawia wygodę i redukuje zmęczenie ręki podczas pracy. Natomiast podczas intensywnych rozgrywek, niższa wartość DPI pozwala uzyskać większą precyzję kosztem poruszania myszką na większej powierzchni. Bez względu na zastosowanie, sensor optyczny w myszce Media-Tech Vertic sprosta Twoim wymaganiom.
Cztery dostępne poziomy DPI w myszy Vertic pozwalają na dostosowanie czułości dokładnie do Twoich preferencji. Maksymalna wartość 3200 pozwala pracować na dużej powierzchni ekranu bez konieczności wykonywania dużej ilości ruchów ręką, co jeszcze bardziej poprawia wygodę i redukuje zmęczenie ręki podczas pracy. Natomiast podczas intensywnych rozgrywek, niższa wartość DPI pozwala uzyskać większą precyzję kosztem poruszania myszką na większej powierzchni. Bez względu na zastosowanie, sensor optyczny w myszce Media-Tech Vertic sprosta Twoim wymaganiom.

Specyfikacja techniczna
| Rodzaj: | Pionowy |
| Typ: | Przewodowa |
| DPI: | 1200/1600/2400/3200 |
| Interfejs: | USB |
| Liczba przycisków: | 5 |
| Rolka przewijania: | tak |
| Długość kabla: | 180cm |
| Podświetlenie: | tak |
| Wymiary: | 110 x 72 x 75 mm |
| Waga: | 123 g |
| Dodatkowe informacje: |
Gumowana obudowa Kabel w oplocie |
| Dołączone akcesoria: | Instrukcja obsługi |
| Gwarancja: | 24 miesiące (producenta) |
Producent/Importer:
| Nazwa: | Media-Tech Polska Sp. z o.o. |
| Adres: | ul. Brzeziny 13B, 05-074 Halinów, Polska |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
16,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
18,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 100,00 zł
6099,00 zł
5999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 27" MSI MAG 274QPF X30MV | 2560x1440 (WQHD) | 300Hz | 0,5ms...
2199,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 7800X3D RTX5060Ti 32GB DDR5 1TB SSD Win11
6999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RTX5060Ti 16GB DDR5 1TB SSD Win11
5199,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 DDR5 32GB SSD 1TB W11 WiFi
7249,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.4
Taniej o 150,00 zł
549,00 zł
399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.0
Taniej o 150,00 zł
449,00 zł
299,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa MODECOM+ MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 7.3...
Taniej o 50,00 zł
449,00 zł
399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa GPS + MapFactor mapy Europy MODECOM FreeWAY...
Taniej o 102,00 zł
449,00 zł
347,00 zł
Promocja
Wentylator Biurkowy Bezprzewodowy SAVIO AD-01 USB 4 Tryby...
Taniej o 24,00 zł
79,00 zł
55,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor MSI 32" MPG 321URX QD-OLED | 3840x2160 (UHD 4K)| 240Hz |...
Taniej o 300,00 zł
3799,00 zł
3499,00 zł