infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
od 99 zł
MYSZ DLA GRACZY GENESIS XENON 400 5200DPI OPTYCZNA Z OPROGRAMOWANIEM
Opis
Myszka Genesis Xenon 400
Profesjonalna mysz gamingowa

Dla graczy którzy wiedzą co dobre
Dobry sensor w przypadku myszki robi różnicę. Ten wykorzystywany w Xenon 400 to jeden z topowych sensorów optycznych. A gdy do tego dołożymy wytrzymałe przełączniki, zaawansowane oprogramowanie czy regulowane tryby podświetlenia, dostaniemy idealnego gryzonia dla graczy.

Czuła na punkcie wygrywania
Xenon 400 wyposażony jest w niezwykle precyzyjny sensor optyczny PMW3320, zapewniający maksymalną rozdzielczość 5200 DPI. Dodatkowo czułość gryzonia można ustawić na jeden z 6 poziomów, błyskawicznie reagując na zaistniałe w czasie rozgrywki wydarzenia.

Wytrzymałe przełączniki
W przypadku Xenon 400 za funkcjonalnością idzie też solidność. Mysz posiada wytrzymałe przełączniki Omron z żywotnością do 10 mln kliknięć, dzięki którym gryzoń przetrwa nawet najbardziej wymagające, wielogodzinne starcia. Nawet gdy ty już będziesz miał dość, Xenon 400 nadal będzie gotowa do gry.

Twoja mysz, Twój wybór
Dobry gracz wie, jak zaprogramować swoją myszkę do wygrywania. Dlatego Xenon 400 posiada zaawansowany soft, w tym edytor profili i makr i 8 programowalnych przycisków. Wewnętrzna pamięć pozwala na zapisanie ustawień, a po przypisaniu odpowiedniego koloru podświetlenia gracz od razu rozpozna, jaki profil jest aktualnie wczytany.

Specyfikacja techniczna
| Sensor: | optyczny |
| Czułość: | 5200 DPI |
| Interfejs: | USB |
| Przyspieszenie: | 20 G |
| Pamięć: | Wbudowana |
| Liczba przycisków: | 8 |
| Rolka przewijania: | tak |
| Częstotliwość: | 125 – 1000 Hz |
| Zasilanie: | USB 5V |
| Długość kabla: | 2 m |
| Podświetlenie: | RGB |
| Profil: | Oburęczny |
| Kolor: | Czarny, Wzór |
| Wymiary: |
39 x 71 x 125 mm |
| Waga: | 93 g |
| Dodatkowe informacje: |
Oprogramowanie Szybkość śledzenia: 80 ips Szybkość przetwarzania danych: 5300 FPS |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
| Liczba rolek: | 1 |
| Rozdzielczość (min.): | 400 dpi |
| Rozdzielczość (maks.): | 5200 dpi |
| Długość przewodu: | 2 Metr |
| Pozostałe parametry: |
- Obsługiwane systemy operacyjne: Linux, MAC, Win. 7, Win. 7 64bit, Win. 8, Win. 8 64bit, Win. Vista, Win. Vista 64bit, Win. XP |
Opinie
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Koszt dostawy
Bestsellery
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.4
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.0
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 32GB RAM 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Monitor 27" MSI MAG 274QPF X30MV | 2560x1440 (WQHD) | 300Hz | 0,5ms...
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 7800X3D RTX5060Ti 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RTX5060Ti 16GB DDR5 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 DDR5 32GB SSD 1TB W11 WiFi
Darmowa dostawa
Monitor zakrzywiony 34" LG 34G600A-B | 3440x1440 (UWQHD) | 160Hz |...
Darmowa dostawa
Monitor 23,8" IIYAMA G-Master GB2471HSU-B1 Red Eagle | IPS |...
Darmowa dostawa
Kamera bezprzewodowa + panel słoneczny Arenti 3MP/2K z funkcją obrotu
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa MODECOM+ MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 7.3...
Darmowa dostawa