infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Mysz bezprzewodowa HP 220 - czarna 3FV66AA
Kod produktu: 3FV66AA
Sensor
optyczny
DPI
1600
Łączność
2.4 GHz
Liczba przycisków
3
Rolka przewijania
1
Czas pracy na baterii
do 15 miesięcy
Opis
Mysz bezprzewodowa HP 220
Nowoczesna i ergonomiczna

Przyjemna i łatwa praca
Zapomnij o plączących się kablach i poczuj całkowicie bezprzewodową wolność. Wykorzystaj łączność 2,4 GHz i ciesz się swobodą i przyjemnością w trakcie szybkich ruchów. Twoje miejsce pracy pozostanie estetyczne i wolne od nieeleganckich przewodów. Elegancka i smukła budowa, sprawia, że mysz doskonale dopasowuje się do Twojej dłoni. Za pomocą myszki HP będziesz mógł pracować z komputerami z systemem Windows, MacOS lub Chrome OS. Połączenie ergonomicznej budowy wraz z funkcjonalnymi rozwiązaniami, czyni z urządzenia HP niezwykle sprawny i nowoczesny sprzęt. Energooszczędna mysz HP 220 pozwala Ci osiągnąć własne cele, jednocześnie dbając o planetę. Zasilana przez jedną baterię AA może działać nawet przez 15 miesięcy, nie wymagając dodatkowego źródła energii przez cały ten czas. Dodatkowo mysz wyposażona została w optyczny sensor o rozdzielczości 1600 DPI, dzięki któremu ruch urządzenia jest tak samo płynny na różnego rodzaju powierzchniach.

Specyfikacja techniczna
| Sensor: | optyczny |
| DPI: | 1600 |
| Łączność: | 2.4 GHz |
| Liczba przycisków: | 3 |
| Rolka przewijania: | 1 |
| Czas pracy na baterii: | do 15 miesięcy |
| Zasilanie: | 1x AA |
| Zasięg: | do 10 m |
| Kolor: | Czarny |
| Waga: | 80 g |
| Dołączone akcesoria: |
Odbiornik USB 1x bateria AA |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
Producent/Importer:
| Nazwa: | HP REG 23010 |
| Adres: | 08028 Barcelona, Spain |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
16,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
18,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 9800X3D RTX5080 32GB DDR5 1TB SSD Win11
12 399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor MSI 32" MPG 321URX QD-OLED | 3840x2160 (UHD 4K)| 240Hz |...
Taniej o 300,00 zł
3799,00 zł
3499,00 zł
Promocja
Wentylator Biurkowy Bezprzewodowy SAVIO AD-01 USB 4 Tryby...
Taniej o 24,00 zł
79,00 zł
55,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 100,00 zł
6099,00 zł
5999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 27" MSI MAG 274QPF X30MV | 2560x1440 (WQHD) | 300Hz | 0,5ms...
2199,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 7800X3D RTX5060Ti 32GB DDR5 1TB SSD Win11
6999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RTX5060Ti 16GB DDR5 1TB SSD Win11
5199,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 DDR5 32GB SSD 1TB W11 WiFi
7249,00 zł
Promocja
Lampa biurkowa LED z ładowarką indukcyjną Media-Tech LEDITOU MT222
Taniej o 25,00 zł
104,90 zł
79,90 zł