infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Mysz bezprzewodowa HP 200 - czarna X6W31AA
Kod produktu: X6W31AA
Sensor
Optyczny
DPI
1000 DPI
Łączność
Bezprzewodowa
Interfejs
2,4 GHz
Liczba przycisków
3
Rolka przewijania
1
Opis
Mysz bezprzewodowa HP 200
Praktyczna mysz bezprzewodowa

Idealna do pracy
HP 200 To idealna mysz bezprzewodowa do zastosowań biurowych oraz domowych. Ta w pełni ekonomiczna mysz bezprzewodowa oferuję więcej niż tylko niską cenę. Dzięki surowym standardom, a także wytycznym HP 200 gwarantuje długotrwałą jakość.

Zapomnij o przewodach
Mysz gwarantuje swobode tworzenia bez ograniczenia przewodami. Już nie musisz przejmować się ograniczeniami za sprawą niezawodnej łączności bezprzewodowej 2,4 GHz. Dodatkowo przejście na urządzenia bezprzewodowe nigy nie było tak proste i tanie.

Wygoda użytkownia
HP 200 to mysz bezprzewodowa, która ma kształt odpowiedni do obsługi dwiema dłonmi, zwiększając tym samym wydajność pracy oraz komfort. Co więcej jej wyprofilowana konstrukcja gwarantuje komfortową pracę przez cały dzień dla lewo- oraz praworęcznych użytkowników.

Specyfikacja techniczna
| Sensor: | Optyczny |
| DPI: | 1000 DPI |
| Łączność: | Bezprzewodowa |
| Interfejs: | 2,4 GHz |
| Liczba przycisków: | 3 |
| Rolka przewijania: | 1 |
| Zasilanie: | 2 baterie AAA |
| Zasięg: | do 10 m |
| Profil: | Uniwersalny |
| Kolor: | Czarny |
| Wymiary: | 95 x 58,5 x 34 mm |
| Waga: | 78 g |
| Dołączone akcesoria: |
Nanoodbiornik 2 baterie AAA |
| Gwarancja: | 24 miesięcy (gwarancja producenta) |
Producent/Importer:
| Nazwa: | HP REG 23010 |
| Adres: | 08028 Barcelona, Spain |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
16,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
18,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 100,00 zł
6099,00 zł
5999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 27" MSI MAG 274QPF X30MV | 2560x1440 (WQHD) | 300Hz | 0,5ms...
2199,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7600 RTX5060Ti 16GB RAM 1TB SSD Win11
4999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 7800X3D RTX5060Ti 32GB DDR5 1TB SSD Win11
6999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RTX5060Ti 16GB DDR5 1TB SSD Win11
5199,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ultra 5 225F RTX5060Ti DDR5 32GB RAM 1TB SSD Win11
5799,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 DDR5 32GB SSD 1TB W11 WiFi
7249,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RX9060XT 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Taniej o 160,00 zł
6159,00 zł
5999,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7500F RX9060XT 16GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 200,00 zł
5099,00 zł
4899,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.4
Taniej o 150,00 zł
549,00 zł
399,00 zł