infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Mysz BENQ ZOWIE FK1-C
Kod produktu: 9H.N3DBA.A2E
ZOWIE
Sensor
Optyczny PMW3360
DPI
3200 DPI
Czułość
500 - 3200 DPI
Liczba przycisków
5
Częstotliwość
1000 Hz
Długość kabla
2 metry
Opis
Mysz dla graczy BENQ ZOWIE FK1-C
Dla użytkowników chwytów claw grip
Wklęsła, zakrzywiona konstrukcja zapewnia większe wsparcie dla palców, co pozwala użytkownikom chwytającym mysz pazurami na łatwe podnoszenie myszy.
Usunięte przyciski boczne
Prawe przyciski zostały usunięte, aby zapobiec zakłóceniom chwytu przez praworęcznych użytkowników.

Niskoprofilowa konstrukcja
Niskoprofilowa konstrukcja nadaje się zarówno dla użytkowników chwytających dłonią, jak i chwytających pazurami, zapewniając więcej miejsca między dłonią a garbem, co pozwala na mikroregulację.
Dla różnych chwytów
Przednia część myszy jest poszerzona, aby zapewnić dodatkowe wsparcie przy podnoszeniu myszy i zapewnić pewny chwyt.

Specyfikacja techniczna
| Sensor: | Optyczny PMW3360 |
| DPI: | 3200 DPI |
| Czułość: | 500 - 3200 DPI |
| Liczba przycisków: | 5 |
| Częstotliwość: | 1000 Hz |
| Długość kabla: | 2 metry |
| Podświetlenie: | Nie |
| Profil: | Uniwersalna |
| Kolor: | Czarny |
| Długość: | 129 mm |
| Szerokość: | 67 mm |
| Wysokość: | 37 mm |
| Waga: | 74 g |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Raty
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa MODECOM+ MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 7.3...
Taniej o 50,00 zł
449,00 zł
399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa GPS + MapFactor mapy Europy MODECOM FreeWAY...
Taniej o 102,00 zł
449,00 zł
347,00 zł
Promocja
Wentylator Biurkowy Bezprzewodowy SAVIO AD-01 USB 4 Tryby...
Taniej o 24,00 zł
79,00 zł
55,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor MSI 32" MPG 321URX QD-OLED | 3840x2160 (UHD 4K)| 240Hz |...
Taniej o 300,00 zł
3799,00 zł
3499,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Niszczarka dokumentów i kart kredytowych WHITE SHREDDER Media-Tech...
104,90 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Obudowa komputerowa MODECOM Volcano Panorama Midi czarna
Taniej o 50,00 zł
299,00 zł
249,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
GOODRAM Dysk SSD IRDM PRO NANO M.2 2230 2TB 7300/6000
Taniej o 104,00 zł
999,00 zł
895,00 zł

