infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Mysz BENQ Zowie EC3-C
Kod produktu: 9H.N3MBB.A2E
Sensor
Pixart PMW 3360
Rozdzielczość
3200 dpi
Łączność
Przewodowa
Liczba przycisków
5 szt.
Długość kabla
2 metry
Podświetlenie
Nie
Opis
Mysz dla graczy BENQ ZOWIE EC3-C

Wysokoprofilowa konstrukcja
Myszka przewodowa Zowie EC3-C charakteryzuje się ergonomiczną konstrukcją dla praworęcznych użytkowników. Zaokrąglony kształt i niewielka waga gwarantują wygodę i swobodę ruchów. Mysz ma konstrukcje Plug and Play, dzięki czemu możesz z niej korzystać od razu po podłączeniu do komputera bez konieczności instalowania sterowników.

Specyfikacja techniczna
| Sensor: | Pixart PMW 3360 |
| Rozdzielczość: | 3200 dpi |
| Łączność: | Przewodowa |
| Liczba przycisków: | 5 szt. |
| Długość kabla: | 2 metry |
| Podświetlenie: | Nie |
| Profil: | Praworęczny |
| Kolor: | Czarny |
| Szerokość: | 61 mm |
| Wysokość: | 41 mm |
| Głębokość: | 120 mm |
| Waga: | 70 g |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Raty
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RX9060XT 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Taniej o 160,00 zł
6159,00 zł
5999,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7500F RX9060XT 16GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 200,00 zł
5099,00 zł
4899,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.4
Taniej o 150,00 zł
549,00 zł
399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.0
Taniej o 150,00 zł
449,00 zł
299,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor zakrzywiony 34" LG 34G600A-B | 3440x1440 (UWQHD) | 160Hz |...
1345,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa MODECOM+ MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 7.3...
Taniej o 50,00 zł
449,00 zł
399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa GPS + MapFactor mapy Europy MODECOM FreeWAY...
Taniej o 102,00 zł
449,00 zł
347,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Niszczarka dokumentów i kart kredytowych WHITE SHREDDER Media-Tech...
104,90 zł
