infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
od 99 zł
Mysz A4 Tech Bloody Terminator Laser TL80
Opis
Mysz A4 Tech Bloody Terminator Laser TL80
Kontrola i precyzja

Moc. Kontrola. Szybkość, Precyzja
Zaprojektowana, aby na nowo zdefiniować standardy dokładności i szybkości, ten niesamowity silnik myszy miażdży konkurencję. Zaprojektowany, aby zapewnić ci przewagę w intensywnej rozgrywce. Z urządzeniami Bloody reagujesz szybciej i zawsze jesteś o krok przed swoimi przeciwnikami.

Odpowiedź na kliknięcie poniżej 0,2 ms
Kliknięcia bez tradycyjnego metalowego odgłosu odskoku. Przygotuj się na ekstremalną szybkość odpowiedzi na poziomie 0,2 ms, oraz niesamowitą żywotność - ponad 20 milionów kliknięć.

Wykorzystaj pełny potencjał myszki
Produkt ten został wyposażony w system 4-Core, dzięki któremu użytkownik może swobodnie przełączać się pomiędzy profilami dedykowanymi pod różne rodzaje gier (RTS & RPG, FPS MMO), wykorzystującymi pełne możliwości myszy.

Specyfikacja techniczna
| Sensor: | Laserowy |
| Rozdzielczość: | 8200 DPI |
| Maksymalna szybkość przetwarzania danych: | 12 000 FPS |
| Maksymalna szybkość śledzenia: | 150 IPS |
| Szybkość raportowania: | 125~1000 Hz/sec (4-poziomowa regulacja) |
| Wbudowana pamięć: | 160K |
| Łączność: | Przewodowa |
| Interfejs: | USB |
| Liczba przycisków: | 9 |
| Rolka przewijania: | tak |
| Długość kabla: | 1,8 m |
| Profil: | Praworęczny |
| Kolor: | Czarny |
| Żywotność: | 20 000 000 kliknięć |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
| Nazwa: | Megabajt Sp. z o.o. |
| Adres: | ul. Rydygiera 8/bud. 6A, 01-793 Warszawa |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Raty
Koszt dostawy
Bestsellery
Darmowa dostawa
Monitor 23,8" IIYAMA G-Master GB2471HSU-B1 Red Eagle | IPS |...
Darmowa dostawa
Kamera bezprzewodowa + panel słoneczny Arenti 3MP/2K z funkcją obrotu
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 9800X3D RTX5080 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
PNY Dysk SSD 1TB M.2 2280 CS1030 M280CS1030-1TB-RB
Darmowa dostawa
Mikrofon gamingowy z podświetleniem na trójnogu SAVIO SONAR PRO 01
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RX9060XT 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7500F RX9060XT 16GB RAM 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
