infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Strona główna
Peryferia i eksploatacjaMonitoryMonitoryMonitor wielkoformatowy iiyama ProLite LE4340UHS-B1 43" 4K
Monitor wielkoformatowy iiyama ProLite LE4340UHS-B1 43" 4K
Kod produktu: LE4340UHS-B1
Przekątna ekranu
42,5"
Powłoka matrycy
Matowa
Rodzaj matrycy
LED, AMVA3
Rozdzielczość ekranu
3840 x 2160 (UHD 4K)
Format ekranu
16:9
Częstotliwość odświeżania
76Hz
Opis
Monitor iiyama ProLite LE4340UHS-B1
Pełen komfort użytkowania i doskonała jakość obrazu

Doskonała jakość obrazu
Zobacz różnicę dzięki iiyama LE4340UHS. Wyposażony w matrycę IPS z natywną rozdzielczością 4K, ten profesjonalny ekran zapewnia fantastyczne kolory i doskonałą szczegółowość obrazu. Wbudowane, darmowe oprogramowanie iiSignage pozwalające na tworzenie własnych treści i zarządzanie nimi to atrakcyjny i prosty sposób na zaprezentowanie swojej oferty klientom.

iiSignage
iiSignage to darmowe narzędzie pozwalające w prosty sposób tworzyć treści reklamowe i zarządzać nimi z poziomu komputera PC znajdującego się w tej samej sieci co ekran.
iiSignage to darmowe narzędzie pozwalające w prosty sposób tworzyć treści reklamowe i zarządzać nimi z poziomu komputera PC znajdującego się w tej samej sieci co ekran.

Jakość 4K
Rozdzielczość UHD (3840x2160), zwana także 4K, charakteryzuje się czterokrotnie większą liczbą pikseli w porównaniu do powszechnie używanej rozdzielczości Full HD. To gwarancja niezwykłej ostrości i najwyższej jakości obrazu.
Rozdzielczość UHD (3840x2160), zwana także 4K, charakteryzuje się czterokrotnie większą liczbą pikseli w porównaniu do powszechnie używanej rozdzielczości Full HD. To gwarancja niezwykłej ostrości i najwyższej jakości obrazu.

Sterowanie przez LAN
Sterowanie przez LAN oznacza, możliwość kontrolowania i zmiany ustawień w menu OSD przy pomocy interfejsu opartego o przeglądarkę WWW (tylko seria 64) lub wysyłając polecenia sterujące (serie 64 i 80).
Sterowanie przez LAN oznacza, możliwość kontrolowania i zmiany ustawień w menu OSD przy pomocy interfejsu opartego o przeglądarkę WWW (tylko seria 64) lub wysyłając polecenia sterujące (serie 64 i 80).

Matryca AMVA3
Technologia AMVA3 gwarantuje wyższy kontrast, lepsze odwzorowanie barw i większe kąty widzenia niż najbardziej popularna technologia TN. Obraz będzie wyglądał dobrze niezależnie od tego, pod jakim kątem na niego patrzymy.
Technologia AMVA3 gwarantuje wyższy kontrast, lepsze odwzorowanie barw i większe kąty widzenia niż najbardziej popularna technologia TN. Obraz będzie wyglądał dobrze niezależnie od tego, pod jakim kątem na niego patrzymy.

Media Player LFD
Odtwarzaj swoją ulubioną muzykę i wyświetlaj najlepsze wideo oraz zdjęcia na ekranie bezpośrednio z wewnętrznej pamięci ekranu lub z nośnika USB dzięki zintegrowanemu odtwarzaczowi plików multimedialnych. Możesz bez problemu pokazać prezentację czy dokument w PDF, wideo w AVI, MP4, 3GPP, MKV, ASF, VRO VOB, PS, TS a także zdjęcia w formatach JPEG, BMP, PNG, GIF.
Odtwarzaj swoją ulubioną muzykę i wyświetlaj najlepsze wideo oraz zdjęcia na ekranie bezpośrednio z wewnętrznej pamięci ekranu lub z nośnika USB dzięki zintegrowanemu odtwarzaczowi plików multimedialnych. Możesz bez problemu pokazać prezentację czy dokument w PDF, wideo w AVI, MP4, 3GPP, MKV, ASF, VRO VOB, PS, TS a także zdjęcia w formatach JPEG, BMP, PNG, GIF.

Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu: | 42,5" |
| Powłoka matrycy: | Matowa |
| Rodzaj matrycy: | LED, AMVA3 |
| Rozdzielczość ekranu: | 3840 x 2160 (UHD 4K) |
| Format ekranu: | 16:9 |
| Częstotliwość odświeżania: | 76Hz |
| Jasność: | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny: | 5 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178 |
| Kąt widzenia w pionie: | 178 |
| Czas reakcji: | 8,5 ms |
| Wielkość plamki: | 0,315 mm |
| Złącza: |
Wyjście audio (RCA) - 1 szt. VGA (D-Sub) - 1 szt. USB 3.0 - 1 szt. USB 2.0 - 1 szt. RS-232 - 1 szt. HDMI - 2 szt. RJ-45 (LAN) - 1 szt. Wejście Mini jack DVI - 1 szt. Czytnik kart pamięci - 1 szt |
| Obrotowy ekran (PIVOT): | nie |
| Standard VESA: | 400 x 400 mm |
| Pobór mocy podczas pracy: | 120 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku: | 0,5 W |
| Głośniki: | tak |
| Kolor: | Czarny |
| Szerokość: | 968,2 mm |
| Wysokość: | 559,4 mm |
| Głębokość: | 60 mm |
| Tuner TV: | nie |
| Waga: | 8,7 kg |
| Klasa energetyczna: | C |
| Dołączone akcesoria: |
Kable HDMI Kable zasilający Kable RS-232c Kable DVI Instrukcja bezpieczeństwa Pilot Skrócona instrukcja obsługi |
| Gwarancja: | 360 miesięcy (gwarancja producenta) |
Producent/Importer:
| Nazwa: | IIYAMA Polska Sp. z o.o. |
| Adres: | ul. Nowohucka 1, 54-617 Wrocław, Polska |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Raty
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
0,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
0,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 100,00 zł
6099,00 zł
5999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 27" MSI MAG 274QPF X30MV | 2560x1440 (WQHD) | 300Hz | 0,5ms...
2199,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7600 RTX5060Ti 16GB RAM 1TB SSD Win11
4999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 7800X3D RTX5060Ti 32GB DDR5 1TB SSD Win11
6999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RTX5060Ti 16GB DDR5 1TB SSD Win11
5199,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ultra 5 225F RTX5060Ti DDR5 32GB RAM 1TB SSD Win11
5799,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 DDR5 32GB SSD 1TB W11 WiFi
7249,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RX9060XT 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Taniej o 160,00 zł
6159,00 zł
5999,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7500F RX9060XT 16GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 200,00 zł
5099,00 zł
4899,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 23,8" IIYAMA G-Master GB2471HSU-B1 Red Eagle | IPS |...
538,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Kamera bezprzewodowa + panel słoneczny Arenti 3MP/2K z funkcją obrotu
245,00 zł
