infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Strona główna
Peryferia i eksploatacjaMonitoryMonitoryMonitor UltraWide™ 29" LG 29WP500-B | 2560 x 1080 (FullHD) |75Hz| 5ms | IPS |21:9 |
Monitor UltraWide™ 29" LG 29WP500-B | 2560 x 1080 (FullHD) |75Hz| 5ms | IPS |21:9 |
Kod produktu: 29WP500-B
Przekątna ekranu
29"
Powłoka matrycy
Matowa
Rodzaj matrycy
LED, IPS
Rozdzielczość ekranu
2560 x 1080 (UWHD)
Format ekranu
21:9
Częstotliwość odświeżania
75 Hz
Opis
LG Monitor 29WP500-B
Doskonała jakość obrazu

Ulepsz swoje domowe biuro
Monitor UltraWide™ Full HD (2560 x 1080) 21:9 zapewnia o 33% więcej przestrzeni roboczej w porównaniu z monitorami Full HD. Dzięki temu pozwala na komfortowy udział w webinariach z większą liczbą uczestników i wygodne przeglądanie materiałów.
Monitor UltraWide™ Full HD (2560 x 1080) 21:9 zapewnia o 33% więcej przestrzeni roboczej w porównaniu z monitorami Full HD. Dzięki temu pozwala na komfortowy udział w webinariach z większą liczbą uczestników i wygodne przeglądanie materiałów.

Lekcje przez internet z szerokim polem widzenia
Zamień szeroki ekran monitora w wirtualną klasę, w której sprawnie uporządkujesz wszystkie podręczniki, lekcje, rozmowy i wyszukiwania.
Zamień szeroki ekran monitora w wirtualną klasę, w której sprawnie uporządkujesz wszystkie podręczniki, lekcje, rozmowy i wyszukiwania.

Zacznij przeglądać materiały obok siebie
Wyświetl raporty i arkusze danych obok siebie, aby móc je wygodnie oglądać bez przełączania się między oknami.
Wyświetl raporty i arkusze danych obok siebie, aby móc je wygodnie oglądać bez przełączania się między oknami.

Szczegółowy kontrast
W technologii HDR dostępne są różne rodzaje treści. Monitor ten wyposażono w technologię HDR10, opartą na 99% gamy kolorów sRGB, która obsługuje specyficzne poziomy kolorów i jasności, zapewniając fantastyczne barwy treści.
W technologii HDR dostępne są różne rodzaje treści. Monitor ten wyposażono w technologię HDR10, opartą na 99% gamy kolorów sRGB, która obsługuje specyficzne poziomy kolorów i jasności, zapewniając fantastyczne barwy treści.

Prawdziwe kolory i szeroki kąt patrzenia
Monitor LG IPS zapewnia wyjątkowo dokładne odwzorowanie kolorów. Szerszy kąt patrzenia sprawia, że monitor IPS może pochwalić się aż 99% pokryciem gamy kolorów sRGB.

Sterowanie za pomocą paru kliknięć
Za pomocą kilku kliknięć myszką, można podzielić przestrzeń roboczą lub zdefiniować podstawowe ustawienia monitora.
Za pomocą kilku kliknięć myszką, można podzielić przestrzeń roboczą lub zdefiniować podstawowe ustawienia monitora.

Mniej niebieskiego światła, większy komfort dla oczu
Redukcja niebieskiego światła zmniejsza zmęczenie oczu, Tryb czytnika nadaje ekranowi temperaturę barwową zbliżoną do papieru i zapewnia optymalne warunki do czytania.
Redukcja niebieskiego światła zmniejsza zmęczenie oczu, Tryb czytnika nadaje ekranowi temperaturę barwową zbliżoną do papieru i zapewnia optymalne warunki do czytania.

Troska o oczy
Technologia Flicker Safe redukuje niewidoczne miganie ekranu i zapewnia bardziej komfortowe środowisko pracy dla oczu.
Technologia Flicker Safe redukuje niewidoczne miganie ekranu i zapewnia bardziej komfortowe środowisko pracy dla oczu.

Czystszy, płynniejszy i szybszy
Technologia AMD FreeSync™ zapewnia graczom płynną i niczym niezakłóconą rozrywkę w wysokiej rozdzielczości nawet w dynamicznych grach. Technologia AMD Radeon FreeSync™ całkowicie eliminuje rozrywanie i zacinanie obrazu.
Technologia AMD FreeSync™ zapewnia graczom płynną i niczym niezakłóconą rozrywkę w wysokiej rozdzielczości nawet w dynamicznych grach. Technologia AMD Radeon FreeSync™ całkowicie eliminuje rozrywanie i zacinanie obrazu.

Szybsze reagowanie na przeciwników
Technologia Dynamic Action Sync minimalizuje opóźnienie na wejściu, dzięki czemu na ekranie wszystko dzieje się w czasie rzeczywistym.
Technologia Dynamic Action Sync minimalizuje opóźnienie na wejściu, dzięki czemu na ekranie wszystko dzieje się w czasie rzeczywistym.

Zaatakuj pierwszy w ciemności
Unikaj snajperów kryjących się w ciemności i szybko uciekaj przed eksplozjami
Unikaj snajperów kryjących się w ciemności i szybko uciekaj przed eksplozjami

Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu: | 29" |
| Powłoka matrycy: | Matowa |
| Rodzaj matrycy: | LED, IPS |
| Rozdzielczość ekranu: | 2560 x 1080 (UWHD) |
| Format ekranu: | 21:9 |
| Częstotliwość odświeżania: | 75 Hz |
| Jasność: | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny: | 1 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178 stopni |
| Kąt widzenia w pionie: | 178 stopni |
| Czas reakcji: | 5 ms (GTG) |
| Liczba kolorów: | 16,7 mln |
| Wielkość plamki: | 0,262 x 0,262 mm |
| Złącza: | HDMI - 2 szt. DC-in (wejście zasilania) - 1 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
| Technologie: | AMD FreeSync Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Standard VESA: | VESA 100 x 100 mm |
| Pobór mocy podczas pracy: | 22 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku: | 0,3 W |
| Szerokość: | 688 mm |
| Wysokość z podstawą: | 460 mm |
| Głębokość z podstawą: | 223 mm |
| Waga: | 4,5 kg |
| Dodatkowe informacje: | HDR 10 Regulacja kąta pochylenia (Tilt) Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) |
| Dołączone akcesoria: | Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi Zasilacz |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
Producent/Importer:
| Nazwa: | LG Electronics Polska Sp. z o.o. |
| Adres: | ul. Wołoska 22, 02-675 Warszawa |
| Email: | www.lg.com/pl/wsparcie/email |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Raty
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Promocja
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.0
Taniej o 150,00 zł
449,00 zł
299,00 zł
Promocja
Monitor MSI 32" MPG 321URX QD-OLED | 3840x2160 (UHD 4K)| 240Hz |...
Taniej o 300,00 zł
3799,00 zł
3499,00 zł
Promocja
Komputer gamingowy i5-12400F RTX3050 16GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 100,00 zł
3249,00 zł
3149,00 zł
Promocja
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RX9060XT 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Taniej o 160,00 zł
6159,00 zł
5999,00 zł
