infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Monitor Samsung 24'' S24E65KBWV
Kod produktu: LS24E65KBWV/EN
Przekątna ekranu
24"
Rodzaj matrycy
PLS LED
Rozdzielczość ekranu
1920 x 1200 (WUXGA)
Format ekranu
16:10
Częstotliwość odświeżania
60 Hz
Jasność
250 cd/m²
Opis
Monitor Samsung 24" S24E65KBWV
Nowa jakość wyświetlanego obrazu

Krystalicznie czysty obraz
Wysoka rozdzielczość 1920x1200 w formacie 16:10 zapewnia czysty, pełny detali obraz. Niezależnie od tego, co i pod jakim kątem oglądasz - szerokie kąty widzenia 178°, w pionie i poziomie, pozwolą Ci pracować tak, jak Ci wygodniej. W połączeniu z szybkim czasem reakcji, na poziomie tylko 4 ms, masz pewność, że na ekranie nie pojawią się żadne zniekształcenia, jak np. smużenie.

Pozwól odpocząć oczom
Tryb Eye Saver redukuje emisję światła niebieskiego - najbardziej męczącego wzrok. Wystarczy wciśnięcie jednego przycisku, byś mógł cieszyć się większym komfortem pracy. Monitor wyposażono też w technologię Flicker Free, która redukuje zjawisko migotania obrazu.
Tryb Eye Saver redukuje emisję światła niebieskiego - najbardziej męczącego wzrok. Wystarczy wciśnięcie jednego przycisku, byś mógł cieszyć się większym komfortem pracy. Monitor wyposażono też w technologię Flicker Free, która redukuje zjawisko migotania obrazu.

Łatwiejsze oszczędzanie energii
Tryb SMART Eco Saving zmniejsza zużycie energii o 10%, nie wpływając negatywnie na jakość obrazu. W trybie tym jasność czarnych obszarów i intensywność kolorów ustawiane są automatycznie. Możesz również ustawić, po jakim czasie bezczynności monitor ma się automatycznie wyłączyć. Monitor, jako pierwszy na świecie, nie zużywa energii w trybie wyłączonym (0,00W). To przełomowe osiągnięcie uzyskało certyfikat Intertek.
Tryb SMART Eco Saving zmniejsza zużycie energii o 10%, nie wpływając negatywnie na jakość obrazu. W trybie tym jasność czarnych obszarów i intensywność kolorów ustawiane są automatycznie. Możesz również ustawić, po jakim czasie bezczynności monitor ma się automatycznie wyłączyć. Monitor, jako pierwszy na świecie, nie zużywa energii w trybie wyłączonym (0,00W). To przełomowe osiągnięcie uzyskało certyfikat Intertek.

Profesjonalny monitor dla potrzeb profesjonalistów
Komfortowe warunki pracy, które zapewnia monitor to idealny sposób na większą produktywność. Unikalne wzornictwo HAS umożliwia regulację monitora w zakresie 130 mm w pionie tak, by znalazł się idealnie na wysokości Twoich oczu. Błyskawicznie dostosujesz ekran do własnych potrzeb jak również do pracy w grupie - obrócisz w zakresie 45°, ustawisz w pionie oraz przechylisz o 3° w przód i 25° w tył. Monitor możesz także zawiesić na ścianie, korzystając z systemu montażu VESA 100x100 oraz zwiększyć estetykę miejsca pracy chowając kable za praktycznym uchwytem.
Komfortowe warunki pracy, które zapewnia monitor to idealny sposób na większą produktywność. Unikalne wzornictwo HAS umożliwia regulację monitora w zakresie 130 mm w pionie tak, by znalazł się idealnie na wysokości Twoich oczu. Błyskawicznie dostosujesz ekran do własnych potrzeb jak również do pracy w grupie - obrócisz w zakresie 45°, ustawisz w pionie oraz przechylisz o 3° w przód i 25° w tył. Monitor możesz także zawiesić na ścianie, korzystając z systemu montażu VESA 100x100 oraz zwiększyć estetykę miejsca pracy chowając kable za praktycznym uchwytem.

Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu: | 24" |
| Rodzaj matrycy: | PLS LED |
| Rozdzielczość ekranu: | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Format ekranu: | 16:10 |
| Częstotliwość odświeżania: | 60 Hz |
| Jasność: | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny: | 1 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178 |
| Kąt widzenia w pionie: | 178 |
| Czas reakcji: | 4 ms |
| Liczba kolorów: | 16,7 mln |
| Wielkość plamki: | 0,270 x 0,270 mm |
| Złącza: |
VGA (D-Sub) - 1 szt. DVI - 1 szt. |
| Obrotowy ekran (PIVOT): | tak |
| Standard VESA: | 100 x 100 |
| Pobór mocy podczas pracy: | 25 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku: | < 0,1 W |
| Kolor: | Czarny |
| Szerokość: | 555 mm |
| Wysokość z podstawą: | 382 mm |
| Głębokość z podstawą: | 224 mm |
| Waga: | 4,1 kg |
| Dodatkowe informacje: |
Regulacja kąta pochylenia (Tilt) Regulacja kąta obrotu (Swivel) Regulacja wysokości (Height) |
| Dołączone akcesoria: |
Kabel D-sub Kabel DVI Kabel zasilający |
| Gwarancja: | 36 miesięcy (gwarancja producenta) |
Producent/Importer:
| Nazwa: | Samsung Electronics Europe Logistics |
| Adres: | Olof Palmestraat 10, 2616 Lr Delft |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Raty
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
0,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
0,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa MODECOM+ MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 7.3...
Taniej o 50,00 zł
449,00 zł
399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa GPS + MapFactor mapy Europy MODECOM FreeWAY...
Taniej o 102,00 zł
449,00 zł
347,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor zakrzywiony 34" LG 34G600A-B | 3440x1440 (UWQHD) | 160Hz |...
1345,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 23,8" IIYAMA G-Master GB2471HSU-B1 Red Eagle | IPS |...
538,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Kamera bezprzewodowa + panel słoneczny Arenti 3MP/2K z funkcją obrotu
245,00 zł
Promocja
Wentylator Biurkowy Bezprzewodowy SAVIO AD-01 USB 4 Tryby...
Taniej o 24,00 zł
79,00 zł
55,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor MSI 32" MPG 321URX QD-OLED | 3840x2160 (UHD 4K)| 240Hz |...
Taniej o 300,00 zł
3799,00 zł
3499,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RX9060XT 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Taniej o 160,00 zł
6159,00 zł
5999,00 zł
