infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Monitor LG 43" 43UN700-B
Kod produktu: 43UN700-B
Przekątna ekranu
42,5 cali
Powłoka matrycy
Matowa
Rodzaj matrycy
IPS
Rozdzielczość ekranu
3840 x 2160 (UHD 4K)
Format ekranu
AMD Ryzen 7 3800 (8 rdzeni, od 3.90 GHz do 4.50 GHz, 32 MB cache), 16 : 9
Częstotliwość odświeżania
60Hz
Opis
Monitor LG 43" 43UN700-B
Doskonała jakość obrazu

Wyrazistość, precyzja i ekspresja kolorów
Monitor LG UHD 4K zapewni Ci wyjątkowo wyraźny i szczegółówy obraz, dzięki któremu będziesz mógł pogrążyć się w kreatywnej pracy lub oglądaniu treści w wymarzony sposób. Matryca IPS o rozdzielczości 4K i przekątnej 42,5 cala udostępnia cztery razy więcej pikseli niż Full HD i obsługuje technologię HDR10, która zapewnia wyraźne i precyzyjne kolory, pozwalając na doskonałą reprodukcję obrazu.
Monitor LG UHD 4K zapewni Ci wyjątkowo wyraźny i szczegółówy obraz, dzięki któremu będziesz mógł pogrążyć się w kreatywnej pracy lub oglądaniu treści w wymarzony sposób. Matryca IPS o rozdzielczości 4K i przekątnej 42,5 cala udostępnia cztery razy więcej pikseli niż Full HD i obsługuje technologię HDR10, która zapewnia wyraźne i precyzyjne kolory, pozwalając na doskonałą reprodukcję obrazu.

Wciągający świat gier
Monitor 43UN700-B z dostarczy Ci jeszcze bardziej realistyczne wrażenia podczas grania. Zapewnia nie tylko wyjątkowe wrażenia wizualne i akustyczne, ale także pomaga w wygrywaniu bitew dzięki technologiom Dynamic Action Sync i Black Stabilizer. Ponadto w wir wydarzeń wciągną Cię także dwa głośniki stereo o mocy 10 W z funkcją Rich Bass.
Monitor 43UN700-B z dostarczy Ci jeszcze bardziej realistyczne wrażenia podczas grania. Zapewnia nie tylko wyjątkowe wrażenia wizualne i akustyczne, ale także pomaga w wygrywaniu bitew dzięki technologiom Dynamic Action Sync i Black Stabilizer. Ponadto w wir wydarzeń wciągną Cię także dwa głośniki stereo o mocy 10 W z funkcją Rich Bass.

Duża wygoda i zgodność z różnymi urządzeniami
Dzięki obsłudze funkcji 4PBP i PIP w narzędziu OnScreen Control monitor pozwala na strumieniowe oglądanie treści podczas przeglądania internetu i robienia zakupów online, a także oglądanie filmów DVD na dużym ekranie. Ponadto urządzenie posiada rozszerzony interfejs, złącze USB-C i różne inne opcję łączności, dzięki którym możesz go podłączyć do czterech różnych urządzeń multimedialnych jednocześnie.
Dzięki obsłudze funkcji 4PBP i PIP w narzędziu OnScreen Control monitor pozwala na strumieniowe oglądanie treści podczas przeglądania internetu i robienia zakupów online, a także oglądanie filmów DVD na dużym ekranie. Ponadto urządzenie posiada rozszerzony interfejs, złącze USB-C i różne inne opcję łączności, dzięki którym możesz go podłączyć do czterech różnych urządzeń multimedialnych jednocześnie.

Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu: | 42,5 cali |
| Powłoka matrycy: | Matowa |
| Rodzaj matrycy: | IPS |
| Rozdzielczość ekranu: | 3840 x 2160 (UHD 4K) |
| Format ekranu: |
AMD Ryzen 7 3800 (8 rdzeni, od 3.90 GHz do 4.50 GHz, 32 MB cache) 16 : 9 |
| Częstotliwość odświeżania: | 60Hz |
| Jasność: | 400 cd/m² |
| Kontrast statyczny: | 1000 : 1 |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178 stopni |
| Kąt widzenia w pionie: | 178 stopni |
| Czas reakcji: | 8 ms (GTG) |
| Liczba kolorów: | 1,07 mld |
| Złącza: |
Koncentrator USB - 2 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. USB-C - 1 szt. AC-in (wejście zasilania) - 1 szt. HDMI - 4 szt. DisplayPort - 1 szt. |
| Technologie: |
Reader Mode Kalibracja Fabryczna SUPER+Resolution Smart Energy Saving HDR Effect HDR10 Dual Controller Dynamic Action Sync Picture in Picture On Screen Control Black Stabilizer PBP Color Weakness Flicker safe |
| Pobór mocy podczas pracy: | 68 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku: | >0.3 W |
| Głośniki: |
Rich Bass Stereo 5W x 2 |
| Kolor: | Czarny |
| Szerokość: | 967 mm |
| Wysokość z podstawą: | 648 mm |
| Głębokość z podstawą: | 275 mm |
| Wysokość bez podstawy: | 575 mm |
| Głębokość bez podstawy: | 71 mm |
| Waga z podstawą: | 17,5 kg |
| Waga bez podstawy: | 13,8 kg |
| Klasa energetyczna: | G |
| Dodatkowe informacje: |
Uchwyt na kable Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) |
| Dołączone akcesoria: |
Instrukcja bezpieczeństwa Kabel zasilający Instrukcja obsługi |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
Producent/Importer:
| Nazwa: | LG Electronics Europe GmbH |
| Adres: | Alfred-Herrhausen-Allee 3-5, 65760 Eschborn, Niemc |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Raty
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.4
Taniej o 150,00 zł
549,00 zł
399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.0
Taniej o 150,00 zł
449,00 zł
299,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor zakrzywiony 34" LG 34G600A-B | 3440x1440 (UWQHD) | 160Hz |...
1345,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Kamera bezprzewodowa + panel słoneczny Arenti 3MP/2K z funkcją obrotu
245,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 9800X3D RTX5080 32GB DDR5 1TB SSD Win11
12 399,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 23,8" IIYAMA G-Master GB2471HSU-B1 Red Eagle | IPS |...
538,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa FreeWAY CX5.0 + MapFactor mapy Europy
Taniej o 70,00 zł
319,00 zł
249,00 zł
