infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Strona główna
Peryferia i eksploatacjaMonitoryMonitoryMonitor LG 34” UltraWide Nano IPS 5120x2160 34WK95U
Monitor LG 34” UltraWide Nano IPS 5120x2160 34WK95U
Kod produktu: 34WK95U-W
Przekątna ekranu
34 cale
Powłoka matrycy
Matowa
Rodzaj matrycy
Nano IPS, LED
Rozdzielczość ekranu
5120 x 2160
Format ekranu
21:9
Częstotliwość odświeżania
61 Hz
Opis
Monitor LG 34” UltraWide Nano IPS 5120x2160 34WK95U
Doskonała jakość obrazu

Ulepsz swoje domowe biuro
Monitor UltraWide o rozdzielczości 5120 x 2160 pixeli i formacie 21:9 zapewnia o wiele więcej przestrzeni roboczej w porównaniu z monitorami Full HD. Dzięki temu pozwala na komfortowy udział w webinariach z większą liczbą uczestników i wygodne przeglądanie materiałów. Dodatkowo technologia IPS gwarantuje wyższy kontrast, lepsze odwzorowanie barw i większe kąty widzenia niż najbardziej popularna technologia TN. Obraz będzie wyglądał dobrze niezależnie od tego, pod jakim kątem na niego patrzymy.
Monitor UltraWide o rozdzielczości 5120 x 2160 pixeli i formacie 21:9 zapewnia o wiele więcej przestrzeni roboczej w porównaniu z monitorami Full HD. Dzięki temu pozwala na komfortowy udział w webinariach z większą liczbą uczestników i wygodne przeglądanie materiałów. Dodatkowo technologia IPS gwarantuje wyższy kontrast, lepsze odwzorowanie barw i większe kąty widzenia niż najbardziej popularna technologia TN. Obraz będzie wyglądał dobrze niezależnie od tego, pod jakim kątem na niego patrzymy.

Szczegółowy kontrast
W technologii HDR dostępne są różne rodzaje treści. Monitor ten wyposażono w technologię DisplayHDR 600, opartą na 99% gamy kolorów sRGB, która obsługuje specyficzne poziomy kolorów i jasności, zapewniając fantastyczne barwy treści. Dzięki temu dostrzeżesz detale kryjące się w ciemnych scenach.
W technologii HDR dostępne są różne rodzaje treści. Monitor ten wyposażono w technologię DisplayHDR 600, opartą na 99% gamy kolorów sRGB, która obsługuje specyficzne poziomy kolorów i jasności, zapewniając fantastyczne barwy treści. Dzięki temu dostrzeżesz detale kryjące się w ciemnych scenach.

178-stopniowy kąt widzenia
Dzięki szerokim kątom widzenia, użytkownicy monitora LG mają znacznie większą swobodę dotyczącą umieszczenia wyświetlacza na biurku – w taki sposób, jak im to pasuje i to bez konieczności zapewnienia optymalnego miejsca do patrzenia na ekran. W porównaniu z innymi panelami o mniejszym kącie widzenia, widoczne na wyświetlaczu kolory i detale są zawsze ostre – niezależnie od kąta pod którym spoglądamy na monitor.

Bezpieczeństwo dla wzroku
Redukcja niebieskiego światła zmniejsza zmęczenie oczu, Tryb czytnika nadaje ekranowi temperaturę barwową zbliżoną do papieru i zapewnia optymalne warunki do czytania. Monitor wyposażony jest także w technologię redukującą niewidoczne miganie ekranu i zapewnia bardziej komfortowe środowisko pracy dla oczu.
Redukcja niebieskiego światła zmniejsza zmęczenie oczu, Tryb czytnika nadaje ekranowi temperaturę barwową zbliżoną do papieru i zapewnia optymalne warunki do czytania. Monitor wyposażony jest także w technologię redukującą niewidoczne miganie ekranu i zapewnia bardziej komfortowe środowisko pracy dla oczu.

Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu: | 34 cale |
| Powłoka matrycy: | Matowa |
| Rodzaj matrycy: |
Nano IPS LED |
| Rozdzielczość ekranu: | 5120 x 2160 |
| Format ekranu: | 21:9 |
| Częstotliwość odświeżania: | 61 Hz |
| Jasność: | 450 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1 200:1 |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178 stopni |
| Kąt widzenia w pionie: | 178 stopni |
| Czas reakcji: | 5 ms |
| Liczba kolorów: | 1,07 mld |
| Wielkość plamki: | 0,155 mm |
| Złącza: |
Thunderbolt - 1 szt. DisplayPort - 1 szt. HDMI - 2 szt. USB Typu C - 1szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
| Technologie: |
Automatic Standby Smart Energy Saving Blokada klawiszy My Display Preset Screen Split 2.0 Funkcja Picture-in-Picture (PIP) Utomatyczna jasność Reader Mode Kalibracja sprzętowa (True Color Finder) DDC/CI Six Axis Control Dual Controller Picture Mode Local Dimming DAS Mode Kalibracja fabryczna Dual EDID (H/W) OnScreen Control VESA HDR-600 Super Resolution+ PBP HDCP Response Time Control |
| Standard VESA: | 100 x 100 |
| Pobór mocy podczas pracy: | 80 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku: | 0,3 W |
| Głośniki: | 2x 5 W |
| Kolor: | Biały |
| Szerokość: | 81.79 Centymetr |
| Wysokość z podstawą: | 55.88 Centymetr |
| Głębokość z podstawą: | 23.37 Centymetr |
| Wysokość bez podstawy: | 360 mm |
| Głębokość bez podstawy: | 57,1 mm |
| Waga: | 16.5 kilogram |
| Klasa energetyczna: | G |
| Dodatkowe informacje: |
Regulacja wysokości Odłączalna podstawa Podstawa Typu Ergo |
| Dołączone akcesoria: | Zasilacz |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
| Etykieta energetyczna: | |
| Model: |
34WK95U |
| Proporcje obrazu: | 21:9 |
| Przekątna ekranu 2: | 34'' |
| Typ matrycy: | TFT IPS |
| Technologia podświetlania: | Diody LED |
| Rozdzielczość: | 5120 x 2160 |
| Czas reakcji new: | 5 Milisekunda |
| Kąt widzenia poziomy: | 178 Stopnie |
| Kąt widzenia pionowy: | 178 Stopnie |
| Gniazda we/wy: | 1 x Thunderbolt 3 |
| Wbudowane głośniki: | Tak |
| Kamera internetowa: | Brak |
| Pivot: | Nie |
| Certyfikaty: | UL/C-UL or CSA |
| Pobór mocy: | 85 Wat |
| Akcesoria w zestawie: |
|
| Kolor (wyliczeniowy): | Czarny |
| Wysokość: | 36.07 Centymetr |
| Głębokość: | 5.59 Centymetr |
| Waga z podstawą: | 19.4 kilogram |
| Pozostałe parametry: |
|
Producent/Importer:
| Nazwa: | LG Electronics Europe GmbH |
| Adres: | Alfred-Herrhausen-Allee 3-5, 65760 Eschborn, Niemc |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Raty
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
HP Inc. Tusz nr 305 Black 3YM61AE wkład do drukarki atramentowej
546,30 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Kingston Dysk SSD A2000 250GB M.2 2280 PCI-e NVMe 2000/1100MB/s
163,90 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Zestaw 2 oryginalnych wkładów/tuszy HP 301 (N9J72AE) Czarny +...
172,00 zł
