infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Strona główna
Peryferia i eksploatacjaMonitoryMonitoryMonitor LG 32” 32MP60G-B.AEU | IPS | 1920x1080 (FullHD) | 75Hz | 1ms | 16:9 | UltraGear | AMD Free-Sync |
Monitor LG 32” 32MP60G-B.AEU | IPS | 1920x1080 (FullHD) | 75Hz | 1ms | 16:9 | UltraGear | AMD Free-Sync |
Kod produktu: 32MP60G-B.AEU
Przekątna ekranu
31.5 "
Rodzaj matrycy
IPS
Rozdzielczość ekranu
1920 x 1080
Format ekranu
16:9
Częstotliwość odświeżania
75 Hz
Jasność
250 cd/m²
Opis
Monitor LG 32MP60G-B.AEU 32”
Doskonała jakość obrazu

Świetny monitor LG
Ekran 16:9 (1920x1080) to przestrzeń, która zapewnia komfortowe warunki rozrywki i pracy. Monitory LG gwarantują niesamowitą jakość obrazu, czysty obraz i żywe, naturalne kolory, dzięki czemu obrazy wyświetlane na monitorze odpowiadają oryginalnym.

Zwycięstwo masz w kieszeni
Duża szybkość odświeżania 75 Hz pozwala szybko zobaczyć kolejną klatkę gry i sprawia, że obraz jest płynny. Dzięki temu gracz może szybko reagować na działania przeciwników i łatwiej namierzać cele. Dynamiczne i szybkie obiekty w środku akcji mogą dać graczowi przewagę nad innymi.
Duża szybkość odświeżania 75 Hz pozwala szybko zobaczyć kolejną klatkę gry i sprawia, że obraz jest płynny. Dzięki temu gracz może szybko reagować na działania przeciwników i łatwiej namierzać cele. Dynamiczne i szybkie obiekty w środku akcji mogą dać graczowi przewagę nad innymi.

MDR
Motion Blur Reduction zapewnia płynną rozgrywkę oraz zwiększa ostrość, a także eliminuje poświatę. Dynamiczne cele w środku gry mogą dać graczowi przewagę nad innymi.
Motion Blur Reduction zapewnia płynną rozgrywkę oraz zwiększa ostrość, a także eliminuje poświatę. Dynamiczne cele w środku gry mogą dać graczowi przewagę nad innymi.

Stylowy design
Postaw na elegancję, szyk i wciągającą rozrywkę. Wzbogać swoje wrażenia wizualne podczas gry za pomocą efektownego wzornictwa i praktycznie pozbawionego ramek ekranu. Podstawa, którą można regulować w różnych płaszczyznach pozwala na jeszcze bardziej komfortową grę.
Postaw na elegancję, szyk i wciągającą rozrywkę. Wzbogać swoje wrażenia wizualne podczas gry za pomocą efektownego wzornictwa i praktycznie pozbawionego ramek ekranu. Podstawa, którą można regulować w różnych płaszczyznach pozwala na jeszcze bardziej komfortową grę.

Czystszy, płynniejszy i szybszy
Technologia AMD FreeSync™ Premium zapewnia graczom płynną i niczym niezakłóconą rozrywkę w wysokiej rozdzielczości nawet w dynamicznych grach.
Technologia AMD FreeSync™ Premium zapewnia graczom płynną i niczym niezakłóconą rozrywkę w wysokiej rozdzielczości nawet w dynamicznych grach.

Szybsze reagowanie na przeciwników
Technologia Dynamic Action Sync minimalizuje opóźnienie na wejściu, dzięki czemu na ekranie wszystko dzieje się w czasie rzeczywistym.
Technologia Dynamic Action Sync minimalizuje opóźnienie na wejściu, dzięki czemu na ekranie wszystko dzieje się w czasie rzeczywistym.

Zaatakuj pierwszy w ciemności
Dzięki funkcji Black Stabilizer unikniesz snajperów kryjących się w ciemności i szybko uciekniesz przed eksplozjami
Dzięki funkcji Black Stabilizer unikniesz snajperów kryjących się w ciemności i szybko uciekniesz przed eksplozjami

Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu: | 31.5 " |
| Rodzaj matrycy: | IPS |
| Rozdzielczość ekranu: | 1920 x 1080 |
| Format ekranu: | 16:9 |
| Częstotliwość odświeżania: | 75 Hz |
| Jasność: | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny: | 1200 : 1 |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178 stopni |
| Kąt widzenia w pionie: | 178 stopni |
| Czas reakcji: | (GTG) ms 1MBR |
| Liczba kolorów: | 16mln |
| Wielkość plamki: | 0,275 x 0,275 mm |
| Złącza: | VGA (D-sub) - 1 szt. HDMI - 1 szt. DisplayPort - 1 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. AC-in (wejście zasilania) - 1 szt. |
| Technologie: | Flicker Safe, SUPER+Resolution, Black Stabilizer, RADEON FreeSync™, Smart Energy Saving, Reader Mode, On Screen Control, Color Weakness, Dynamic Action Sync, Crosshair, 1ms Motion Blur Reduction |
| Pobór mocy podczas spoczynku: | < 0,3 W |
| Szerokość: | 729 mm |
| Wysokość z podstawą: | 513 mm |
| Głębokość z podstawą: | 225 mm |
| Wysokość bez podstawy: | 430 mm |
| Głębokość bez podstawy: | 45 mm |
| Waga z podstawą: | 6.9 kg |
| Waga bez podstawy: | 6.2 kg |
| Dołączone akcesoria: | Skrócona instrukcja obsługi, Instrukcja bezpieczeństwa, Kabel zasilający |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
Producent/Importer:
| Nazwa: | LG Electronics Europe GmbH |
| Adres: | Alfred-Herrhausen-Allee 3-5, 65760 Eschborn, Niemc |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Raty
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa FreeWAY CX5.0 + MapFactor mapy Europy
Taniej o 70,00 zł
319,00 zł
249,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM FreeWAY CX7.0 NAWIGACJA SAMOCHODOWA + MapFactor mapy Europy
Taniej o 90,00 zł
369,00 zł
279,00 zł
Promocja
Lampa biurkowa LED z ładowarką indukcyjną Media-Tech LEDITOU MT222
Taniej o 25,00 zł
104,90 zł
79,90 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor zakrzywiony 34" LG 34G600A-B | 3440x1440 (UWQHD) | 160Hz |...
1345,00 zł
Promocja
Wentylator Biurkowy Bezprzewodowy SAVIO AD-01 USB 4 Tryby...
Taniej o 24,00 zł
79,00 zł
55,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor MSI 32" MPG 321URX QD-OLED | 3840x2160 (UHD 4K)| 240Hz |...
Taniej o 300,00 zł
3799,00 zł
3499,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa MODECOM+ MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 7.3...
Taniej o 50,00 zł
449,00 zł
399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa GPS + MapFactor mapy Europy MODECOM FreeWAY...
Taniej o 102,00 zł
449,00 zł
347,00 zł
