infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
od 99 zł
Monitor LCD 24" Samsung Odyssey G3 F24G35TFWUX
Opis
Monitor LCD 24" Samsung Odyssey G3 F24G35TFWUX
Pełna funkcjonalność dla każdego

Niezwykła wydajność
Zawsze bądź o krok przed przeciwnikiem, nawet przy dużych prędkościach. Dzięki częstotliwości odświeżania 144 Hz możesz zostawić za sobą zacinanie się i rozmycie ruchu i cieszyć się ultrapłynną grą. Z niewiarygodnie krótkim opóźnieniem wejściowym wynoszącym zaledwie 1 ms każdy ruch się liczy. Zaskocz swoich przeciwników, gdy tylko ich zobaczysz i reaguj precyzyjnymi ruchami myszy. Ten monitor reaguje tak samo szybko, jak Ty.

AMD FreeSync
Płynna rozgrywka jest oczywista dzięki AMD FreeSync Premium. Technologia Adaptive Sync redukuje zniekształcenia obrazu, zacinanie się i opóźnienia sygnału wejściowego - kompensowane są nawet niskie liczby klatek na sekundę, dzięki czemu możesz w pełni skoncentrować się na zwycięstwie. Stań na czele dzięki monitorowi, który możesz obracać, przechylać i regulować, aby zawsze mieć optymalny widok na przeciwników. Oczywiście możesz także po prostu przesunąć monitor na stole, aby znaleźć najwygodniejszą pozycję.

Skoncentruj się na tym co najważniejsze
Doświadcz nieograniczonej zabawy dzięki projektowi, który jest prawie bezramkowy z trzech stron i oferuje maksimum miejsca na Twoje ulubione gry. A kiedy używasz dwóch ekranów w konfiguracji z dwoma monitorami, pasują do siebie tak płynnie, że Twoi przeciwnicy nie mogą znaleźć luki. Tryb Eye Saver minimalizuje niebieskie światło, dzięki czemu Twoje oczy pozostają zrelaksowane i możesz dłużej wygodnie grać. Ponadto technologia Flicker Free zapobiega irytującemu migotaniu ekranu, dzięki czemu jesteś mniej rozproszony, a twoje oczy pozostają świeże.

Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu: | 24 cale |
| Powłoka matrycy: | Matowa |
| Rodzaj matrycy: | VA |
| Rozdzielczość ekranu: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Format ekranu: | 16 : 9 |
| Częstotliwość odświeżania: | 144 Hz |
| Jasność: | 250 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 3000 : 1 |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178 stopni |
| Kąt widzenia w pionie: | 178 stopni |
| Czas reakcji: | 1 ms |
| Liczba kolorów: | 16.7 mln |
| Złącza: |
DisplayPort - 1 szt. wyjście audio - 1 szt. HDMI -1 szt. D-Sub 15-pin - 1 szt. |
| Technologie: |
AMD FreeSync Redukcja migotania Redukcja niebieskiego światła |
| Obrotowy ekran (PIVOT): | Tak |
| Standard VESA: | 100 x 100 |
| Pobór mocy podczas pracy: | 20 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku: | 0,3 W |
| Kolor: | Czarny |
| Szerokość: | 541 mm |
| Wysokość: | 364 mm |
| Głębokość: | 264 mm |
| Waga: | 4,5 kg |
| Klasa energetyczna: | F |
| Dodatkowe informacje: | Regulacja wysokości |
| Dołączone akcesoria: |
Instrukcja obsługi kabel DisplayPort Zasilacz |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
| Nazwa: | Samsung Electronics Europe Logistics |
| Adres: | Olof Palmestraat 10, 2616 Lr Delft |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Raty
Koszt dostawy
Bestsellery
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RX9060XT 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7500F RX9060XT 16GB RAM 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 32GB RAM 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Monitor 27" MSI MAG 274QPF X30MV | 2560x1440 (WQHD) | 300Hz | 0,5ms...
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7600 RTX5060Ti 16GB RAM 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 7800X3D RTX5060Ti 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RTX5060Ti 16GB DDR5 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ultra 5 225F RTX5060Ti DDR5 32GB RAM 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 DDR5 32GB SSD 1TB W11 WiFi
Darmowa dostawa
Monitor zakrzywiony 34" LG 34G600A-B | 3440x1440 (UWQHD) | 160Hz |...
Darmowa dostawa
