infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
od 99 zł
Monitor iiyama ProLite XUB2792QSC-B1 27" PIVOT WQHD IPS 4ms 75Hz HDMI, DP, USB-C
Opis
Monitor iiyama ProLite XUB2792QSC-B1 27"
Odkryj świat gier w nowej jakości

ProLite XUB2792QSC-B1
iiyama XUB2792QSC to stylowy monitor, który doskonale sprawdzi się w aplikacjach wymagających łączenia ekranów, zarówno w zastosowaniach biurowych, jak i digital signage. Matryca w technologii IPS zapewnia doskonałe odwzorowanie barw i szerokie kąty widzenia, a rozdzielczość WQHD oznacza, że na ekranie zmieści się niemal 72% informacji więcej niż na ekranie z rozdzielczością Full HD. Monitor został wyposażony w trzy cyfrowe wejścia sygnału: HDMI, DisplayPort oraz port USB Typu-C. Stopka z regulacją wysokościm możliwość regulowania obrotu, jak i kąta pochylenia, a także funkcja PIVOT zapewniają szeroki zakres regulacji położenia ekranu.

Technologia IPS oraz ochrona oczu
Matryca typu IPS cechuje się doskonałym kątem patrzenia zarówno w pionie, jak i poziomie. Ponadto, idealnie odwzorowane kolory oraz świetny kontrast obrazu sprawiają, że jest to ekran o wszechstronnym zastosowaniu. Sprawdzi się on zarówno w domu, jak i przy projektowaniu graficznym. Technologia Flicker-free niweluje problem migotania dzięki zastosowaniu kontroli jasności ekranu poprzez regulację natężenia prądu (DC dimming). Funkcja redukcji niebieskiego światła ogranicza emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu.

HAS + Pivot

Gwarancja jakości iiyama
iiama jest pewna jakości swoich produktów do tego stopnia, że nie boi się przyznać extra gwarancji na swoje panele. Dzięki 30-dniowej gwarancji "zero martwych pixeli" natychmiastowo i bezpłatnie wymienisz swój sprzęt w systemie door-to-door. Celem iiyama jest zadowolenie każdego klienta, dlatego transakcja nie kończy isę na sprzedaży urządzenia. Serwis i wsparcie techniczne jest co najmniej równie wazne, dlatego producent na każdy monitor i panel LCD udziela 3 letniej gwarancji w systemie door-to-door.

Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu: | 27" |
| Powłoka matrycy: | Matowa |
| Rodzaj matrycy: | LED, IPS |
| Rozdzielczość ekranu: | 2560 x 1440 (WQHD) |
| Format ekranu: | 16:9 |
| Częstotliwość odświeżania: | 75 Hz |
| Jasność: | 350 cd/m2 |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178 stopni |
| Kąt widzenia w pionie: | 178 stopni |
| Czas reakcji: | 4 ms (GTG) |
| Liczba kolorów: | 16,7 mln |
| Wielkość plamki: | 0,233 x 0,233 mm |
| Złącza: |
USB type-C (z Power Delivery 65W) - 1 szt. HUB USB 3.0 - 2 szt. Wyjście audio - 1 szt. HDMI - 1 szt. AC-in (wejście zasilania) - 1 szt. DisplayPort - 1 szt. |
| Technologie: |
Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Obrotowy ekran (PIVOT): | tak |
| Pobór mocy podczas pracy: | 21 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku: | 0.5 W |
| Głośniki: | 2 x 2W |
| Szerokość: | 613.5 mm |
| Wysokość z podstawą: | 412.5 - 542.5 mm |
| Głębokość z podstawą: | 230 mm |
| Waga: | 9.3 kg (z pudełkiem) |
| Waga z podstawą: | 7.5 kg |
| Klasa energetyczna: | F |
| Dodatkowe informacje: |
Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) Regulacja kąta pochylenia (Tilt) Wbudowany HUB USB 3.0 Regulacja kąta obrotu (Swivel) Uchwyt na kable Regulacja wysokości (Height) |
| Dołączone akcesoria: |
Kabel HDMI Kabel DisplayPort Instrukcja bezpieczeństwa Kabel zasilający Kabel USB Type-C Skrócona instrukcja obsługi |
| Gwarancja: | 36 miesięcy (gwarancja producenta) |
| Nazwa: | IIYAMA Polska Sp. z o.o. |
| Adres: | ul. Nowohucka 1, 54-617 Wrocław, Polska |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Raty
Koszt dostawy
Bestsellery
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.4
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.0
Darmowa dostawa
Niszczarka dokumentów i kart kredytowych WHITE SHREDDER Media-Tech...
Darmowa dostawa
Obudowa komputerowa MODECOM Volcano Panorama Midi czarna
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa MODECOM+ MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 7.3...
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa GPS + MapFactor mapy Europy MODECOM FreeWAY...
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 32GB RAM 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Monitor 27" MSI MAG 274QPF X30MV | 2560x1440 (WQHD) | 300Hz | 0,5ms...
Darmowa dostawa
