infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
od 99 zł
Monitor iiyama 24" ProLite XUB2492HSU-W1 BIAŁY UltraSlim IPS
Opis
Monitor iiyama 24" ProLite XUB2492HSU-W1
Odkryj świat gier w nowej jakości

Tylko 4 ms!
Szybki czas reakcji to kwestia kluczowa w każdej rozgrywce. Dzięki niemu obraz pozostaje zawsze ostry, a wrażenia z gry niezapomniane.

Światło niebieskie, jako część widma światła widzialnego jest czymś zupełnie naturalnym w przyrodzie, lecz naukowo udowodniono, że nadmierna ekspozycja na jego działania może powodować negatywne skutki w zdrowiu człowieka. Precyzując problemy zaczynać się mogą od suchości i pieczenia oczu aż po zwyrodnienia siatkówki i plamki żółtej. IIYAMA dba o zdrowie swoich Klientów, dlatego stosuje wbudowaną natywnie w monitor funkcję redukcji niebieskiego światła (Blue Light Reducer), która ogranicza emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu.

Technologia Flicker-free niweluje problem migotania dzięki zastosowaniu kontroli jasności ekranu poprzez regulację natężenia prądu (DC dimming). Funkcja redukcji niebieskiego światła ogranicza emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu.

Stopka z regulacją wysokości umożliwia dostosowanie położenia ekranu do własnych preferencji. Rotacja ekranu umożliwia zmianę pozycji ekranu z poziomej (pejzaż) do pionowej (portret). To funkcja szczególnie przydatna w pracy z długimi arkuszami lub tekstem.

Grasz z przyjaciółmi? Użyj głośników. Nie chcesz nikomu przeszkadzać? Podłącz słuchawki i podkręć głośność.

Ekran możesz zamocować na dowolnym uchwycie/ramieniu montażowym zgodnym ze standardem VESA.

Gwarancja jakości iiyama
iiama jest pewna jakości swoich produktów do tego stopnia, że nie boi się przyznać extra gwarancji na swoje panele. Dzięki 30-dniowej gwarancji "zero martwych pixeli" natychmiastowo i bezpłatnie wymienisz swój sprzęt w systemie door-to-door. Celem iiyama jest zadowolenie każdego klienta, dlatego transakcja nie kończy isę na sprzedaży urządzenia. Serwis i wsparcie techniczne jest co najmniej równie wazne, dlatego producent na każdy monitor i panel LCD udziela 3 letniej gwarancji w systemie door-to-door.

..
Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu: | 23,8" |
| Powłoka matrycy: | Matowa |
| Rodzaj matrycy: | IPS LED |
| Rozdzielczość ekranu: | 1920x1080 (FullHD) |
| Format ekranu: | 16:9 |
| Częstotliwość odświeżania: | 60Hz |
| Jasność: | 250 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny: | 5 000 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178 ° |
| Kąt widzenia w pionie: | 178 ° |
| Czas reakcji: | 4 ms |
| Liczba kolorów: | 16.7mln |
| Wielkość plamki: | 0.275mm |
| Złącza: | VGA x1 HDMI x1 DisplayPort x1 2x USB 2.0 |
| Obrotowy ekran (PIVOT): | tak |
| Zakrzywiony ekran (Curved): | nie |
| Standard VESA: | 100 x 100 |
| Głośniki: | 2 x 2W |
| Kolor: | Biały |
| Szerokość: | 539.5 Milimetr |
| Wysokość: | 366.5 (496.5) mm |
| Głębokość: | 210 mm |
| Waga: | 5.4 kilogram |
| Dołączone akcesoria: |
Kable: zasilający, USB, HDMI, DP Pozostałe: skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa |
| Gwarancja: | 36 miesięcy (gwarancja producenta) |
| Etykieta energetyczna: | |
| TCO Certified: | Tak |
| Model: |
ProLite XUB2492HSU |
| Proporcje obrazu: | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2: | 23.8'' |
| Typ matrycy: | TFT IPS |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Technologia podświetlania: | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie: | 296.5 Milimetr |
| Obszar widzialny w poziomie: | 527 Milimetr |
| Plamka matrycy: | 0.275 Milimetr |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji new: | 4 Milisekunda |
| Częstotliwość pozioma min.: | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max.: | 80 kHz |
| Częstotliwość pionowa min.: | 55 Hz |
| Częstotliwość pionowa max.: | 75 Hz |
| Kąt widzenia poziomy: | 178 Stopnie |
| Kąt widzenia pionowy: | 178 Stopnie |
| Ilość kolorów: | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy: | 2 x USB 2.0 |
| Wbudowane głośniki: | Tak |
| Wbudowany tuner TV: | Nie |
| Kamera internetowa: | Brak |
| Pivot: | Tak |
| Certyfikaty: | TCO |
| Pobór mocy: | 16 Wat |
| Klasa energetyczna: | E |
| Akcesoria w zestawie: |
|
| Kolor (wyliczeniowy): | Biały |
| Wysokość z podstawą: | 366.5 Milimetr |
| Głębokość z podstawą: | 210 Milimetr |
| Nazwa: | IIYAMA Polska Sp. z o.o. |
| Adres: | ul. Nowohucka 1, 54-617 Wrocław, Polska |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Raty
Koszt dostawy
Bestsellery
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa FreeWAY CX5.0 + MapFactor mapy Europy
Darmowa dostawa
MODECOM FreeWAY CX7.0 NAWIGACJA SAMOCHODOWA + MapFactor mapy Europy
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RX9060XT 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Niszczarka dokumentów i kart kredytowych WHITE SHREDDER Media-Tech...
Darmowa dostawa
Obudowa komputerowa MODECOM Volcano Panorama Midi czarna
Darmowa dostawa
Monitor zakrzywiony 34" LG 34G600A-B | 3440x1440 (UWQHD) | 160Hz |...
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa MODECOM+ MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 7.3...
Darmowa dostawa
