infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Monitor iiyama 24 cale XUB2493HS-B4 IPS
Kod produktu: XUB2493HS-B4
Przekątna ekranu
23.8
Powłoka matrycy
Matowa
Rodzaj matrycy
IPS, LED
Rozdzielczość ekranu
1920 x 1080 (FHD)
Częstotliwość odświeżania
75 Hz
Jasność
250 cd/m2
Opis
Monitor iiyama ProLite XUB2493HS-B4
Doskonałe parametry techniczne

Doskonałe odwzorowanie kolorów
Stylowa, płaska obudowa i rozdzielczość Full HD sprawiają, że ProLite XUB2493HS-B4 jest idealnym monitorem dla grafików. Panel IPS zapewnia dokładne odwzorowanie kolorów z szerokimi kątami widzenia (178°/178°) i krótkim czasem reakcji. Wysoki kontrastu i jasność zapewniają doskonałą wydajność podczas edycji zdjęć i projektowania stron internetowych. Stopka z regulacją wysokości i funkcją PIVOT pozwala uzyskać szeroki zakres regulacji położenia ekranu.
Stylowa, płaska obudowa i rozdzielczość Full HD sprawiają, że ProLite XUB2493HS-B4 jest idealnym monitorem dla grafików. Panel IPS zapewnia dokładne odwzorowanie kolorów z szerokimi kątami widzenia (178°/178°) i krótkim czasem reakcji. Wysoki kontrastu i jasność zapewniają doskonałą wydajność podczas edycji zdjęć i projektowania stron internetowych. Stopka z regulacją wysokości i funkcją PIVOT pozwala uzyskać szeroki zakres regulacji położenia ekranu.

Technologia IPS
Matryca typu IPS cechuje się doskonałym kątem patrzenia zarówno w pionie, jak i poziomie. Ponadto, idealnie odwzorowane kolory oraz świetny kontrast obrazu sprawiają, że jest to ekran o wszechstronnym zastosowaniu. Sprawdzi się on zarówno w domu, jak i przy projektowaniu graficznym.
Matryca typu IPS cechuje się doskonałym kątem patrzenia zarówno w pionie, jak i poziomie. Ponadto, idealnie odwzorowane kolory oraz świetny kontrast obrazu sprawiają, że jest to ekran o wszechstronnym zastosowaniu. Sprawdzi się on zarówno w domu, jak i przy projektowaniu graficznym.

W trosce o zdrowie naszych oczu
Technologia Flicker-free niweluje problem migotania dzięki zastosowaniu kontroli jasności ekranu poprzez regulację natężenia prądu (DC dimming). Funkcja redukcji niebieskiego światła ogranicza emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu.
Technologia Flicker-free niweluje problem migotania dzięki zastosowaniu kontroli jasności ekranu poprzez regulację natężenia prądu (DC dimming). Funkcja redukcji niebieskiego światła ogranicza emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu.

HAS + Pivot
Stopka z regulacją wysokości umożliwia dostosowanie położenia ekranu do własnych preferencji. Rotacja ekranu umożliwia zmianę pozycji ekranu z poziomej (pejzaż) do pionowej (portret). To funkcja szczególnie przydatna w pracy z długimi arkuszami lub tekstem.
Stopka z regulacją wysokości umożliwia dostosowanie położenia ekranu do własnych preferencji. Rotacja ekranu umożliwia zmianę pozycji ekranu z poziomej (pejzaż) do pionowej (portret). To funkcja szczególnie przydatna w pracy z długimi arkuszami lub tekstem.

Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu: | 23.8 |
| Powłoka matrycy: | Matowa |
| Rodzaj matrycy: |
IPS LED |
| Rozdzielczość ekranu: | 1920 x 1080 (FHD) |
| Częstotliwość odświeżania: | 75 Hz |
| Jasność: | 250 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny: | 80 000 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178 |
| Kąt widzenia w pionie: | 178 |
| Czas reakcji: | 4 ms (GTG) |
| Liczba kolorów: | 16.7 mln |
| Wielkość plamki: | 0.275 mm |
| Złącza: |
Wyjście słuchawkowe - 1 szt. DisplayPort - 1 szt. VGA - 1 szt. HDMI - 1 szt. |
| Technologie: |
Flicker free (Redukcja migotania) Redukcja niebieksiego światła |
| Obrotowy ekran (PIVOT): | tak |
| Pobór mocy podczas pracy: | 16 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku: | 0.5 W |
| Głośniki: | 2x 2W |
| Szerokość: | 539.5 Milimetr |
| Wysokość z podstawą: | 503 Milimetr |
| Głębokość z podstawą: | 210 Milimetr |
| Waga: | 6.4 kg (z pudełkiem) |
| Waga z podstawą: | 5.7 kilogram |
| Dodatkowe informacje: |
Regulacja kąta obrotu Regulacja kąta pochylenia (Tilt) Gniazdo Kensington Lock Regulacja wysokości |
| Dołączone akcesoria: |
Kabel zasilania Kabel HDMI |
| Gwarancja: | 36 miesięcy (gwarancja producenta) |
| Etykieta energetyczna: | |
| Model: |
ProLite XUB2493HS |
| Proporcje obrazu: | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2: | 23.8'' |
| Typ matrycy: | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy: | Matowa |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Technologia podświetlania: | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie: | 296.5 Milimetr |
| Obszar widzialny w poziomie: | 527 Milimetr |
| Plamka matrycy: | 0.275 Milimetr |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji new: | 4 Milisekunda |
| Częstotliwość pozioma min.: | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max.: | 85 kHz |
| Kąt widzenia poziomy: | 178 Stopnie |
| Kąt widzenia pionowy: | 178 Stopnie |
| Ilość kolorów: | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy: | 1 x DisplayPort |
| Bluetooth: | Nie |
| WiFi: | Nie |
| Wbudowane głośniki: | Tak |
| Wbudowany tuner TV: | Nie |
| Kamera internetowa: | Brak |
| Pivot: | Tak |
| Certyfikaty: | Energy Star |
| Standard VESA: | 100 x 100 |
| Pobór mocy: | 16 Wat |
| Klasa energetyczna: | E |
| Akcesoria w zestawie: |
|
| Kolor (wyliczeniowy): | Czarny |
| Wysokość: | 373 Milimetr |
Producent/Importer:
| Nazwa: | IIYAMA Polska Sp. z o.o. |
| Adres: | ul. Nowohucka 1, 54-617 Wrocław, Polska |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Raty
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
0,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
0,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Niszczarka dokumentów i kart kredytowych WHITE SHREDDER Media-Tech...
104,90 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Obudowa komputerowa MODECOM Volcano Panorama Midi czarna
Taniej o 50,00 zł
299,00 zł
249,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 9800X3D RTX5080 32GB DDR5 1TB SSD Win11
12 399,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 23,8" IIYAMA G-Master GB2471HSU-B1 Red Eagle | IPS |...
538,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 100,00 zł
6099,00 zł
5999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 27" MSI MAG 274QPF X30MV | 2560x1440 (WQHD) | 300Hz | 0,5ms...
2199,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7600 RTX5060Ti 16GB RAM 1TB SSD Win11
4999,00 zł
