infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
od 99 zł
Monitor zakrzywiony 27" HP X27c | 1920x1080 (FullHD)|165Hz| 1ms |1500R |VA LED |16:9 |regulacja wysokości
Polecane produkty
Opis
Monitor gamingowy 27" HP X27c FHD VA
Doskonała jakość

Triumf na każdej płaszczyźnie
Monitor gamingowy HP X27c to narzędzie zaspokajające codzienne potrzeby związane z gamingiem. Będziesz mógł poczuć moc wrażeń dzięki płynnej, wyrazistej grafice zapewnianej przez częstotliwość odświeżania 165 Hz oraz technologię AMD FreeSync. Rozdzielczość 1920 x 1080 px oraz panel z technologią VA zapewniają niezapomniane wrażenia i doskonałą jakość.

Błyskawiczne odświeżanie
Płynna rozgrywka, ostrzejszy wygląd obiektów i wyraźniejsze szczegóły, korzystając z monitora do gier, który odświeża klatki 165 Hz razy na sekundę, co stanowi wartość ponad dwukrotnie większą w stosunku do innych konkurencyjnych monitorów na rynku.

Płynność i przyjemność
Zauważ i poczuj różnicę, jaką daje płynny obraz i możliwość błyskawicznej reakcji podczas gry. Synchronizacja częstotliwości odświeżania z procesorem graficznym technologia AMD FreeSync sprawia, że opóźnienie wejściowe czy zacinanie lub przerywanie obrazu stają się tylko złymi wspomnieniami.

Jakość i komponenty z najwyższej półki
Bez względu na to, jaką pozycję użytkownik przyjmie przed monitorem, matryca zapewnia wyraźny, żywy obraz. Technologia VA zapewnia precyzyjne wyświetlanie obrazu o stałej jakości dzięki bardzo szerokim kątom wyświetlania. Jakość obrazu porównywalna jest nawet z najlepszymi tabletami i urządzeniami przenośnymi dostępnymi na rynku. Dodatkowo zakrzywiony ekran pozwala jeszcze bardziej zagłębić się w rozgrywkę.

Specyfikacja techniczna
| Powłoka matrycy: | Matowa |
| Rodzaj matrycy: | LED, VA |
| Rozdzielczość ekranu: | 1920 x 1080 (FullHD) |
| Format ekranu: | 16:9 |
| Częstotliwość odświeżania: | 165 Hz |
| Jasność: | 350 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 3 000:1 |
| Kontrast dynamiczny: | 10 000 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178 ° |
| Kąt widzenia w pionie: | 178 ° |
| Czas reakcji: | 1 ms |
| Liczba kolorów: | 16.7 mln |
| Wielkość plamki: | 0.311 mm |
| Złącza: | DisplayPort x1 HDMI x1 |
| Zakrzywiony ekran (Curved): | 1500 R |
| Kolor: | Czarny |
| Szerokość: | 61.1 cm |
| Wysokość z podstawą: | 51,1 cm |
| Głębokość z podstawą: | 21,1 cm |
| Wysokość bez podstawy: | 36,7 cm |
| Głębokość bez podstawy: | 8,5 cm |
| Gwarancja: | 24 miesiące producenta |
| Nazwa: | HP REG 23010 |
| Adres: | 08028 Barcelona, Spain |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Raty
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
