infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Monitor Asus ROG STRIX XG258Q 24.5"
Kod produktu: XG258Q
Przekątna ekranu
24,5 cala
Powłoka matrycy
Matowa
Rodzaj matrycy
TN, LED
Rozdzielczość ekranu
1920 x 1080 (FullHD)
Format ekranu
16 : 9
Częstotliwość odświeżania
240 Hz
Opis
Monitor Asus ROG STRIX XG258Q 24,5"
Doskonała jakość obrazu

Szybkość zapewniająca nietykalność
Monitor ROG Strix XG258Q został zaprojektowany z koncentracją na szybkości, dzięki któremu jest doskonałym monitorem do rozgrywek eSports oraz strzelanek FPS. To najszybszy jak dotąd monitor o rozdzielczości Full HD, oferujący natywną częstotliwość odświeżania na poziomie 240 Hz, czas reakcji 1 ms, a także technologię Extreme Low Motion Blur, która zapewnia niesamowicie płynną rozgrywkę oraz niewiarygodnie realistyczne efekty wizualne. Ponadto design monitora ROG Strix XG258Q został wzbogacony elementami charakterystycznymi dla serii Strix oraz oświetleniem ASUS Aura RGB, które dodaje atmosfery dla systemu gamingowego lub na LAN party.

Technologia Adaptivie-Sync (FreeSync)
Technologia Adaptive-Sync (FreeSync) zapewni Ci najbardziej płynne, najszybsze i zapierające dech w piersiach efekty wizualne w czasie gry, dzięki wyeliminowaniu rwania obrazu i wahań w ilości wyświetlanych klatek na sekundę, jak również dzięki zminimalizowaniu zacinania obrazu i lagów. Urządzenie zagwarantuje Ci także płynne, wolne od lagów efekty wizualne podczas grania w najnowsze, szybkie strzelanki FPS, gry sportowe lub przygodowe.
Technologia Adaptive-Sync (FreeSync) zapewni Ci najbardziej płynne, najszybsze i zapierające dech w piersiach efekty wizualne w czasie gry, dzięki wyeliminowaniu rwania obrazu i wahań w ilości wyświetlanych klatek na sekundę, jak również dzięki zminimalizowaniu zacinania obrazu i lagów. Urządzenie zagwarantuje Ci także płynne, wolne od lagów efekty wizualne podczas grania w najnowsze, szybkie strzelanki FPS, gry sportowe lub przygodowe.

Technologia GamePlus
Asus XG258Q jest wyposażony w ekskluzywne rozwiązanie firmy Asus: GamePlus hotkey, które zapewnia ulepszenia wewnątrz rozgrywki, dzięki którym maksymalnie wykorzystasz swoje możliwości podczas gry. Funkcja ta została stworzona we współpracy z profesjonalnymi graczami i pozwala im ćwiczyć i poprawiać swoje zdolności gamingowe. Ponadto funkcja wirtualnego sterownika oferuje cztery różne opcje celownika, co sprawia, że możesz wybrać taki, który najlepiej będzie pasował do strzelanki, w którą aktualnie grasz.
Asus XG258Q jest wyposażony w ekskluzywne rozwiązanie firmy Asus: GamePlus hotkey, które zapewnia ulepszenia wewnątrz rozgrywki, dzięki którym maksymalnie wykorzystasz swoje możliwości podczas gry. Funkcja ta została stworzona we współpracy z profesjonalnymi graczami i pozwala im ćwiczyć i poprawiać swoje zdolności gamingowe. Ponadto funkcja wirtualnego sterownika oferuje cztery różne opcje celownika, co sprawia, że możesz wybrać taki, który najlepiej będzie pasował do strzelanki, w którą aktualnie grasz.


Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu: | 24,5 cala |
| Powłoka matrycy: | Matowa |
| Rodzaj matrycy: |
TN LED |
| Rozdzielczość ekranu: | 1920 x 1080 (FullHD) |
| Format ekranu: | 16 : 9 |
| Częstotliwość odświeżania: | 240 Hz |
| Jasność: | 400 cd/m² |
| Kontrast statyczny: | 1 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie: | 170 stopni |
| Kąt widzenia w pionie: | 160 stopni |
| Czas reakcji: | 1 ms |
| Liczba kolorów: | 16.7 mln |
| Wielkość plamki: | 0,283 x 0,280 mm |
| Złącza: |
DisplayPort - 1 szt. HDMI - 2 szt. |
| Technologie: |
Extreme Low Motion Blur G-SYNC GamePlus Ultra-Low Blue Light Adaptive-Sync (FreeSync) Flicker-Free Filtr światła niebieskiego |
| Obrotowy ekran (PIVOT): | Tak |
| Standard VESA: | 100 x 100 |
| Pobór mocy podczas pracy: | 23 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku: | < 0,5 W |
| Kolor: | Szary |
| Szerokość: | 564 mm |
| Wysokość: | 504 mm |
| Głębokość: | 254 mm |
| Waga: | 5,5 kg |
| Klasa energetyczna: | F |
| Dodatkowe informacje: |
Regulacja wysokości Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) Regulacja kąta obrotu Regulacja kąta pochylenia |
| Dołączone akcesoria: |
Zasilacz Skrócona instrukcja obsługi Kabel HDMI Instrukcja bezpieczeństwa Kabel DisplayPort |
| Gwarancja: | 36 miesięcy (gwarancja producenta) |
Producent/Importer:
| Nazwa: | ASUS COMPUTER GinbH |
| Adres: | GERMANY, RATINGEN 40880, HARKORT STR. 21-23 |
| Email: | https://www.asus.com/support/Product/ContactUs/Services/questionform/?lang=en&utm_source=asus-qr&utm_medium=referral&utm_campaign=7513-20240529 |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Raty
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 100,00 zł
6099,00 zł
5999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 27" MSI MAG 274QPF X30MV | 2560x1440 (WQHD) | 300Hz | 0,5ms...
2199,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7600 RTX5060Ti 16GB RAM 1TB SSD Win11
4999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 7800X3D RTX5060Ti 32GB DDR5 1TB SSD Win11
6999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RTX5060Ti 16GB DDR5 1TB SSD Win11
5199,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ultra 5 225F RTX5060Ti DDR5 32GB RAM 1TB SSD Win11
5799,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 DDR5 32GB SSD 1TB W11 WiFi
7249,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.4
Taniej o 150,00 zł
549,00 zł
399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.0
Taniej o 150,00 zł
449,00 zł
299,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RX9060XT 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Taniej o 160,00 zł
6159,00 zł
5999,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7500F RX9060XT 16GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 200,00 zł
5099,00 zł
4899,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 23,8" IIYAMA G-Master GB2471HSU-B1 Red Eagle | IPS |...
538,00 zł
